Filmowy przewodnik weekendowy

10 Września 2011

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

legalna blondynka

Sobota, TVP1, 18:00, Rezydencja, odc. 2, serial obyczajowy

Zdenerwowany Marek czeka na Basię przed ambulatorium. Marysia dzwoni, próbując dowiedzieć się, dlaczego brat spóźnia się na przyjęcie urodzinowe. Marek odwozi Kochanowską do domu. Ukrywa przed nią swoją tożsamość i przedstawia się jako Marek Malinowski. Jan, jego żona Urszula i Łukasz czekają na powrót Marysi. Marek przywozi pijaną siostrę. Basia jest zauroczona Podhoreckim. Nie chce opowiadać o nim zbyt wiele matce i babci. Elżbieta i Łucja cieszą się, gdyż sądziły, że Basia nikogo sobie nie znajdzie. Posłaniec przynosi dziewczynie kwiaty.

Sobota, TVP1, 20:20, Casino Royale, film sensacyjny

James Bond dostaje poważne zadanie. Wraz z uroczą urzędniczką Ministerstwa Finansów, Vesper Lynd, i kolegą z CIA musi rozpracować siatkę terrorystów. Szybko wpada na ślad bankiera organizacji, "Le Chiffre'a", który bez zgody zwierzchników obraca ich pieniędzmi na giełdzie. W wyniku akcji Bonda traci ponad 100 milionów dolarów i żeby je odzyskać, organizuje w Czarnogórze turniej pokera. Zadaniem agenta 007 jest doprowadzić do jego przegranej i tym samym pozbawić organizację środków finansowych.

Sobota, TVP2, 22:10, Huśtawka, film obyczajowy

Michał ma piękną żonę, Annę, i uroczą córeczkę. Wydaje się, że we trójkę tworzą kochającą, szczęśliwą rodzinę. Jednak Michał zakochuje się w Karolinie, projektantce mody, która jest przeciwieństwem Anny. Pewnego dnia żona zaczyna podejrzewać Michała zdradę, a kochanka stawia mu ultimatum. Michał staje przed trudnym wyborem. Nie chce nikogo skrzywdzić, a jednocześnie nie zamierza rezygnować z miłości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz