Filmowy przewodnik weekendowy

03 Września 2011

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

ślubne wojny

Sobota, TVP1, 20:20, Walkiria, dramat wojenny

Pułkownik Claus von Stauffenberg wraca ranny z frontu. W 1943 roku rozpoczyna pracę na stanowisku oficera sztabowego Ogólnego Urzędu Sił Zbrojnych w Berlinie. Pułkownik zawiązuje współpracę z członkami ruchu oporu. Wspólnie opracowują plan pod kryptonimem "Walkiria", który ma na celu zabicie Hitlera i odsunięcie nazistów od władzy. Stauffenberg decyduje się osobiście przeprowadzić zamach. Udaje się do Wilczego Szańca - kwatery główniej führera.

Sobota, TVP2, 22:05, Ślubne wojny, komedia romantyczna

Emma i Liv przyjaźnią się od dzieciństwa. Zawsze snuły plany dotyczące wesela, które miałoby się odbyć w czerwcu w nowojorskim Hotelu Plaza. Obie dziewczyny łapią bukiet na weselu koleżanki. Wkrótce narzeczeni proszą je rękę. Szczęśliwe panny młode udają się do najmodniejszej w mieście organizatorki ceremonii ślubnych, Marion St. Claire. Rezerwują dwa ostatnie czerwcowe terminy w wymarzonym hotelu i ruszają na poszukiwanie sukien ślubnych. Idylla kończy się, gdy wychodzi na jaw, że śluby przyjaciółek zostały omyłkowo wpisane na ten sam dzień.

Sobota, TVN, 21:40, Sposób na teściową, komedia romantyczna

Charlotte Cantilini, po latach poszukiwań, znajduje miłość życia. Wybrankiem jej serca jest uroczy lekarz, Kevin Fields. Romans nabiera coraz większych rumieńców i nic nie zapowiada nadchodzących kłopotów. Wszystko się zmienia, gdy w ich życie zaczyna ingerować starzejąca się i bardzo chimeryczna matka Kevina, Viola Fields. Z teściową nie jest łatwo, ale jeśli serce podpowiada, że o tę wyczekaną miłość trzeba walczyć, Charlotte nie cofnie się przed niczym. Kobiety zaczynają rywalizować i żadna z nich nie zamierza odpuścić.

Sobota, Polsat, 20:00, Ryś, komedia

Prezesowi KS Tęcza, Ryszardowi Ochódzkiemu, depcze po piętach szef mafii, "Kreda", żądający zwrotu dwóch milionów euro. Sekretarka prezesa, Maria Wafel, przypomina zwierzchnikowi o zakupionej przed laty ziemi nad Wigrami, wartej fortunę. Radzi sprzedać grunty i pozbyć się długów. Jednak Ochódzki nie chce rozstawać się z majątkiem. Postanawia pozyskać pieniądze drogą oszustwa. Pomaga mu w tym prezes banku, Koziczek. Uciekający z pieniędzmi prezes Ochódzki znajduje schronienie w łóżku żony komendanta policji w Suwałkach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 13:43:11

sposob na tesciowa ogladalam 2 razy i dzisiaj rownież obejze:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 00:51:40

Sobota filmy na tvnie cudowne polecam ! nigdzie nie wychodzę z domu od 20ej nie moge się doczekać :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 00:28:32

suknienka ze zdjęcia jest prześliczna..oglaałam ten film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 09:56:51

a co to za film?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 10:33:48

ślubne wojny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1