Filmowy przewodnik weekendowy

27 Sierpnia 2011

"Dwa tygodnie na miłość" czy może "Nie kłam, kochanie" - co obejrzysz w ten weekend?

filmy na weekend

Sobota, TVP1, 17:25, Szkolny terror, dramat obyczajowy

Stacey, Nikki i Vanessa chodzą do jednej klasy w szkole średniej. Są w bardzo dobrych stosunkach. W pewnym momencie Nikki staje się zazdrosna o Stacey, która od lat jest najserdeczniejszą przyjaciółką Vanessy. Roznosi plotki, że ta w tajemnicy umawia się z Tonym, mimo że jest on chłopakiem Stacey. Zdradzona dziewczyna przyłącza się do Nikki. Tworzą one stronę internetową, na której kierują obraźliwe rysunki i teksty pod adresem znienawidzonej koleżanki. Vanessa jest bliska załamania. Kiedy matka próbuje jej pomóc, dziewczyna ją odtrąca.

Sobota, TVP2, 23:20, Częstotliwość, film SF

John Sullivan w przeddzień rocznicy śmierci ojca, który zginął na posterunku jako strażak, wyjmuje jego stare radio. Za jego pośrednictwem nawiązuje kontakt z mężczyzną podającym się za strażaka. Okazuje się, że rozmawia z własnym ojcem. John i Frank próbują zapobiec morderstwu, które zadecyduje o ich przeznaczeniu. Zaczyna się wyścig z czasem. Za każdym razem, kiedy drugi dokonuje zmian w swoim świecie, pierwszy budzi się w innej rzeczywistości.

Sobota, TVN, 20:00, Dwa tygodnie na miłość, komedia romantyczna

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George'a. Jednak konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Dziewczyna postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie jednak, że George wcale nie jest jej obojętny.

Sobota, Polsat, 22:00, Kung Fu szał, komedia sensacyjna

Akcja rozgrywa się w Szanghaju, w latach 40. ubiegłego wieku. W mieście grasuje kilka gangów, z których szczególny postrach wzbudza bezwzględny gang Siekier. Jego członkowie to najlepsi z najlepszych, elita przestępczego światka. O tym, by zasilić szeregi grupy marzy młody, nieporadny złodziejaszek Sing. Będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy zapozna się on z tajnikami sztuki walk wschodu. Tymczasem Siekiery przygotowują się do przejęcia najbardziej pożądanej dzielnicy miasta, którą chronią mistrzowie kung fu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-27 00:48:43

jak zwykle nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1