Filmowy przewodnik weekendowy

20 Sierpnia 2011

Jak co tydzień wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

filmy

Sobota, TVP1, 20:20, Niania w akcji, komedia

Fong Ka Ho to hazardzista, który tonie w długach. Jego kolega Octopus ma z kolei słabość do kobiet, a zarabia na nie kradzieżami. Fong również trudni się złodziejstwem. Obaj otrzymują zlecenie - mają porwać niemowlę, wnuka magnata finansowego. Akcja komplikuje się. Fong i Octopus muszą się ratować, a ich jedyną gwarancją przetrwania jest dziecko. Życie złodziei wypełniają wkrótce pieluchy, smoczki, podgrzewacze i grzechotki. W tej sytuacji Fong wpada na pomysł, jak już nigdy nie ugrzęznąć w finansowym dołku.

Sobota, TVP2, 22:15, Ukryta tożsamość, thriller

Znaleziony przez dwójkę dzieci Frank Kavanaugh trafia z poważną raną głowy do szpitala w małym miasteczku. Po przebudzeniu nie wie, kim jest i co się wydarzyło. W miarę upływu czasu składa w całość strzępy faktów z przeszłości. Wiele wskazuje na to, że może być zamieszany w planowany zamach na prezydenta. Informuje o wszystkim szeryfa, ale ten lekceważy jego ostrzeżenia. Zdesperowany Frank postanawia na własną rękę dojść prawdy o planowanym zamachu i własnej tożsamości.

Sobota, TVN, 20:00, Francuski pocałunek, komedia romantyczna

Narzeczony Kate wybiera się w służbową podróż do Paryża, gdzie wdaje się w romans ze śliczną i zalotną Juliette, w której zakochuje się bez pamięci. Postanawia zostać tu na stałe. Zdeterminowana Kate wyrusza za ocean, aby ratować związek. Podróż do Francji całkowicie odmienia jej uporządkowane do tej pory życie. Podczas lotu dziewczyna spotyka przystojnego i tajemniczego Francuza, Luca, który chowa coś w jej bagażu. W Paryżu zostaje okradziona. Luc pomaga schwytać złodzieja i odzyskuje własność.

Sobota, Polsat, 20:00, Dick i Jane: Niezły ubaw, komedia kryminalna

Dick i Jane to małżeństwo, które ciężko pracowało, żeby osiągnąć status zamożnej amerykańskiej rodziny. Ich szczęście nie zna granic, kiedy okazuje się, że Dick awansował na wiceprezesa jednej z firm w branży medialnej. Radość nie trwa długo, bowiem już następnego dnia firma upada, a jej prezes znika z 400 milionami dolarów. Dick zostaje bez pracy. Małżeństwo może liczyć wyłącznie na siebie, bowiem wraz z pieniędzmi z ich życia ulatniają się także przyjaciele. Dick i Jane postanawiają dokonać serii napadów, dzięki którym znów staną na nogi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-20 13:21:23

I znów komercyjna papka dla niezbyt wymagającego widza....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-20 09:42:47

al*legro.pl/listing.php/user?us_id=11289053 tanio firmowe ubrania, zapraszam : )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-20 19:16:49

jakos nie działa tas tronka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-20 19:17:08

jakos nie działa ta stronka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1