Filmowy przewodnik weekendowy

13 Sierpnia 2011

Jak co tydzień, specjalnie z myślą o Was, wybraliśmy najciekawsze filmy, jakie będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

TV

Sobota, TVP1, 20:20, Trzynasty wojownik, film przygodowy

Arabski poeta Ahmed ibn Fahdlan zostaje zesłany przez sułtana za karę na daleką północ, do Europy. W drodze przyłącza się do napotkanej grupy wikingów. Z przerażeniem odkrywa, że ma wziąć udział w wyprawie przeciwko legendarnemu potworowi, który od wieków terroryzuje ich społeczność. Potwór zostanie pokonany przez dwunastu najlepszych wojowników, ale tylko wtedy, gdy przyłączy się do nich trzynasty, który nie jest wikingiem.

Sobota, TVN, 20:00, Wytańczyć marzenia, dramat obyczajowy

Pierre Dulaine to znany i ceniony na arenie międzynarodowej tancerz, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej z publicznych szkół w Nowym Jorku. Jego uczniowie to w przeważającej większości trudna młodzież bez życiowych aspiracji. Początkowo niechętni, z czasem jednak odkrywają magię tańca, przełamują wewnętrzne bariery i ćwiczą fokstrota, rumbę, walca, tango. Łącząc klasykę z nowoczesnym, żywiołowym hip-hopem, kreują nowy styl, który mają szansę zaprezentować na prestiżowych zawodach tanecznych.

Sobota, TVN, 22:25, Honey, komedia romantyczna

Mieszkająca w podmiejskich slumsach 20-letnia Honey Daniels marzy o karierze tancerki. Pewnego dnia tańczącą w klubie dziewczynę zauważa wpływowy magnat muzyczny Michael Ellis i oferuje jej kontrakt. Jednak Ellis nie ma wobec niej uczciwych zamiarów. Stawia ultimatum: pomoże jej, jeśli zostanie jego kochanką. Sugeruje, że w przeciwnym razie dziewczyna nie ma czego szukać w muzycznym biznesie. Honey odrzuca jego ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera studio tańca. Nieoczekiwaną pomoc znajduje w młodym czarnoskórym raperze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-13 14:17:25

Czy moderator nie może zrobić blokady komentarzy na frazę "Huba Buba" ? Ile razy można czytać ten sam shit -.- ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-13 10:12:03

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-13 08:06:26

i znowu to samo gówno... ile razy można puszczać ten sam film?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-13 01:43:47

Wytańczyć Marzenia - ile razy to ja oglądałam :D Film moim zdaniem przeciętny, ale dla Banderasa w białej koszuli warto (:

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1