Filmowy przewodnik weekendowy

06 Sierpnia 2011

Na dwa najbliższe dni stacje telewizyjne proponują solidną dawkę komedii i filmów romantycznych!

miłość i inne nieszczęścia

Sobota, TVP1, 20:20, Wodny świat, film SF

Bohaterowie filmu żyją w nieokreślonej przyszłości, w której ziemia zostaje zalana przez wodę po stopieniu wiecznych lodów. Ludzie mieszkają w przedziwnych konstrukcjach na wodzie, wierzą jednak w istnienie suchego lądu. Jedynie Sternik, żeglarz należący do pierwszego pokolenia ludzi-ryb, nie łudzi się, że stały ląd istnieje. Mężczyzna przybywa do miasta zbudowanego na sztucznym atolu. Poznaje tam młodą i ładną Helen oraz jej przybraną córkę Enolę. Dziewczynka ma na plecach wytatuowane tajemnicze znaki, wskazujące ponoć drogę do lądu.

Sobota, TVN, 20:00, Miłość i inne nieszczęścia, komedia romantyczna

Emily Jackson, dla przyjaciół Jacks, trafia jako praktykantka do redakcji brytyjskiej edycji magazynu Vogue. Dziewczyna wiedzie życie kobiety sukcesu - jeździ eleganckim autami, jada z arystokratkami, mieszka i przyjaźni się z gejem Peterem. Mimo iż ciągle poszukuje prawdziwej miłości, jest bardziej zajęta swataniem przyjaciół, niż własnymi rozterkami. Gdy w redakcji pojawia się nowy asystent fotografa, przystojny Paolo, Emily postanawia poznać go ze swoim współlokatorem.

Sobota, TVN, 21:55, Bodyguard, film sensacyjny

Frank Farmer był zawodowym ochroniarzem, ale wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Rachel Marron to hollywoodzka gwiazda - aktorka i piosenkarka. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Najbliżsi współpracownicy postanawiają wynająć profesjonalistę do jej ochrony. Wybór pada na Franka. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce jednak zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.

Sobota, Polsat, 20:00, Ewolucja, komedia

Grupa naukowców z college'u Glen Canyon w Arizonie odkrywa, iż na meteorycie, który spadł na pustynię w okolicach uczelni, znajdują się obce formy życia, znacznie bardziej zaawansowane w rozwoju niż ludzie. Uczeni widzą w tym zdarzeniu szansę na zdobycie międzynarodowej sławy. Nie informują o odkryciu nikogo i sami decydują się prowadzić badania nad obcymi, wierząc, że wkrótce zostaną nagrodzeni Noblem. Jednak obcy wcale nie mają pokojowych zamiarów, mnożą się w zastraszającym tempie i wkrótce zaczynają zagrażać Ameryce.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-06 19:16:46

"Miłość i inne nieszczęścia" jest na prawdę zabawny! Polecam do obejrzenia :) A TVP w nd daje po 21 thiller, a po 23 komedie romantyczna - nienormalni...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-06 15:57:27

ej no nie ma tego 'miłość i inne nieszczęścia' w programie ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-06 13:21:19

z jakiego filmu jest to zdjęcie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-06 13:24:44

Miłość i inne nieszczęscia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1