Filmowy przewodnik weekendowy

30 Lipca 2011

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

filmy

Sobota, TVN, 10:55, Trinny&Susannah ubierają Polskę, magazyn poradnikowy

Tym razem Trinny Woodall i Susannah Constantine przyjeżdżają do Polski, aby pomóc Polkom gustownie się ubierać. Stylistki mają zaledwie cztery dni, aby zmienić życie bohaterki każdego odcinka.

Sobota, TVN, 20:00, Czego pragną dziewczyny, komedia

Daphne, przebojowa 17-latka z Nowego Jorku, chce poznać ojca, który porzucił jej matkę, kiedy ta była w ciąży. Henry Dashwood jest brytyjskim arystokratą, nie mógł więc popełnić mezaliansu i poślubić zwykłej amerykańskiej dziewczyny - matki Daphne. W tym celu Daphne udaje się do Londynu. Tam trafia do zupełnie innego świata, gdzie rządzą reguły, których ona nie zna. Daphne nie chce popełnić żadnej gafy, ale jednocześnie chce pozostać sobą.

Sobota, TVN, 22:10, Ta podstępna miłość, komedia romantyczna

Rowena i Dan rozwiedli się wiele lat temu. Ich związek był bardzo burzliwy. Spotykają się na ślubie córki i wywołują skandal. Okazuje się, że wciąż żywią do siebie uczucie. Porzucają dotychczasowych partnerów i uciekają. Córka postanawia ich odnaleźć. W poszukiwaniu pomaga jej pewien reporter. Pod jego wpływem dziewczyna zaczyna się zmieniać, inaczej ocenia rodziców i łączące ich uczucie.

Sobota, Polsat, 10:45, Szalona małolata, komedia

Doug Simpson odnosi sukcesy zawodowe jako menedżer w stacji radiowej. Jest ojcem samotnie wychowującym dwie córki. Starsza z nich, Katie, właśnie kończy 15 lat. Dziewczyna marzy, by być piękną kobietą, adorowaną przez tłum wielbicieli. Rzeczywistość jest jednak inna. Katie nosi wielkie okulary i fatalnie się ubiera, więc nikt nie zwraca na nią uwagi. Gdy tylko tata wyjeżdża w podróż służbową, jego przyjaciółka przemienia córkę nie do poznania. Brzydula staje się pięknością i, jak przystało na dorastającą dziewczynę, pragnie większej swobody.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-30 11:40:11

W niedzielę (31.07) o 13.50 na TVP ma lecieć "Wojna i pokój"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-30 09:40:38

tak-czego pragna dziewczyny ogladalam juz chyba 3 razy-juz mogliby puscic cos innego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-30 09:39:50

Nie gadaj, oglądałam "Czego pragnie dziewczyna" i wcale nie był nudny ! Jak ktoś nie ogląda filmu do końca, gdzie dzieje się najwięcej i jest najciekawiej to się nie dziwię ; ) A to jest przecież kwestia gustu, kto chce to se ogląda, kto nie to nie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-30 03:52:02

znam dwa filmy, ktorych nie dacie rady do konca obejrzec bo sa tak nudne: Kochanie jestem w ciazy oraz Czego pragnie dziewczyna ! strata czasu to malo powiedziane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1