Filmowy przewodnik weekendowy

23 Lipca 2011

Sprawdź, co ciekawego proponują stacje telewizyjne na dwa najbliższe dni.

dziennik bridget jones

Sobota, TVP1, 20:20, Dziennik Bridget Jones, komedia romantyczna

Bridget Jones, trzydziestodwulatka z nadwagą, budzi się w noworoczny ranek w domu rodziców. Jej życie wydaje się nie mieć sensu. Bridget postanawia to zmienić - chce stracić parę kilogramów, mniej palić i ograniczyć alkohol, a przede wszystkim przestać fantazjować na temat szefa, Daniela Cleavera. Wszystko po to, aby znaleźć upragnionego mężczyznę. Bridget poznaje przystojnego prawnika, Marka Darcy'ego, w którym matka kobiety widzi idealnego kandydata na męża. Niestety, jego niefortunna wypowiedź przekreśla szansę na znajomość z panną Jones.

Sobota, TVN, 20:00, Tristan i Izolda, melodramat

Lord Marek pragnie zjednoczyć skłócone angielskie plemiona. Jeden z jego najwaleczniejszych rycerzy, Tristan, zostaje ranny podczas potyczki i uznany za martwego. Jego ciało, umieszczone w łódce wypchniętej w morze, dociera do brzegów krainy rządzonej przez króla Celtów, Donnchadha. Tu znajduje je córka władcy, Izolda. Nie przyznając się kim jest, dziewczyna leczy rannego rycerza i pomaga mu wrócić do domu. Tymczasem Donnchadh ogłasza, iż odda córkę najmężniejszemu z angielskich rycerzy. Tristan wygrywa turniej w imieniu władcy, Marka.

Sobota, TVN, 22:35, Taniec ostatniej szansy, komedia romantyczna

Nastoletnia Raya Green, utalentowana córka jamajskich emigrantów, uczy się w prywatnym liceum i marzy o kontynuowaniu nauki na akademii medycznej. Po tragicznej śmierci siostry dziewczyna musi wrócić do publicznej szkoły. Spełnienie marzenia o karierze medycznej zdaje się coraz odleglejsze. Dziewczyna odkrywa nową fascynację - taniec. Okazuje się, że jedno marzenie może prowadzić do zrealizowania drugiego. Zwycięstwo w konkursie Step Monster zapewni jej środki finansowe, dzięki którym będzie mogła podjąć studia medyczne.

Sobota, Polsat, 22:45, Depresja gangstera, komedia

Paul Vitti, gangster znany z brutalności i bezwzględności, przeżywa kryzys: nie może spać, jeść, cierpi na ataki lęku, ciągle chce mu się płakać. Zdesperowany, udaje się do jednego z najlepszych psychiatrów, który pod wpływem perswazji wpisuje go na listę swoich pacjentów. Wkrótce wizyty u lekarza stają się coraz częstsze, a Paul zaczyna swobodnie dysponować czasem doktora. Bez jego rad gangster nie potrafi już o niczym decydować. Postępowanie obu mężczyzn wkrótce wzbudza podejrzenia innych członków mafii oraz agentów FBI.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 05:03:08

Obejrzę tylko Pamiętnik Bridget Jones i może Taniec ostatniej nocy ;-) Depresja gangstera też zapowiada się nieźle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 01:43:46

dziennik bridget jones

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 00:48:35

Tristan i Izolda!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 01:50:37

zgadzam się, świetny film ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 09:22:51

pięknie zrobiony:) Pierwszy raz podchodziłam do niego bardzo sceptycznie, ale okazał się piekny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 13:16:12

też to obejrzę, a potem 'taniec ostatniej szansy'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1