Filmowy przewodnik weekendowy

16 Lipca 2011

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

filmowy przewodnik

Sobota, TVP1, 14:20, Historia Hollis Woods, film obyczajowy

Porzucona jako dziecko Hollis Woods przez 12 lat trafiała do różnych rodzin zastępczych. Gdy znalazła dom, w którym chciano jej zapewnić opiekę i miłość, strach przed przywiązaniem popchnął ją do ucieczki. Pełna ciepła, emerytowana nauczycielka plastyki, Josie Cahill, przygarnia Hollis. Pod okiem kobiety dziewczyna rozwija talent malarski i za pomocą obrazów opowiada historię swojego życia. Kiedy Josie zaczyna cierpieć z powodu pogarszającej się pamięci, Hollis po raz pierwszy musi o kogoś zadbać.

Sobota, TVP1, 20:15, Miasto śmierci, thriller

Dziennikarka Lauren Adrian zajmuje się sprawą morderstw dokonywanych na młodych kobietach w meksykańskim mieście Juarez. Spotyka redaktora lokalnej gazety Alfonsa Diaza, byłego narzeczonego i współpracownika. Oboje angażują się w śledztwo. Kobieta poznaje Evę, pracownicę fabryki wykorzystującej tanią siłę roboczą. Dziewczyna zostaje napadnięta i zgwałcona, ale udaje jej się przeżyć. Z pomocą dziennikarzy próbuje odszukać napastników. W dotarciu do prawdy przeszkadzają im policja, prawnicy i mieszkańcy miasteczka.

Sobota, TVN, 20:00, Lepiej późno niż później, komedia

Podstarzały zamożny Harry spędza czas, uwodząc młode dziewczyny. Jedna z nich, Marin, proponuje mu weekend w letnim domu matki. Mają być tylko we dwoje, ale Erica, matka Marin, zmienia plany. Atmosfera iskrzy, a co gorsza Harry dostaje zapaści. Zgodnie z zaleceniem doktora musi pozostać przez jakiś czas na wsi. Marin wcale nie uśmiecha się opieka nad nim, więc zostawia cały kłopot matce. Początkowo wrogo nastawieni do siebie Erica i Harry nieoczekiwanie odkrywają, że łączy ich nadspodziewanie dużo.

Sobota, TVN, 22:25, Alfie, komediodramat

Pasją młodego Brytyjczyka, kierowcy limuzyny na Manhattanie, są podboje miłosne. Alfie, otoczony pięknymi kobietami, korzysta z każdej okazji do powiększenia listy kochanek. Nie podoba się to jego przyjaciołom, którzy chcieliby, żeby związał się z zakochaną w nim Julie, samotnie wychowującą dziecko. Alfie opamiętuje się dopiero wtedy, gdy przez kolejną przygodę nadużywa zaufania przyjaciela, Marlona.

Sobota, Polsat, 20:00, Klejnot Nilu, film przygodowy

Piękna pisarka Joan Wilder i przystojny obieżyświat Jack T. Colton wyruszają w rejs dookoła świata. Podczas wypoczynku na francuskiej Riwierze spotykają Ralpha, poszukiwacza skarbów, który właśnie wyszedł z kolumbijskiego więzienia. Tymczasem do Joan zgłasza się niejaki Omar, który prosi ją, by spisała jego biografię. Szejk porywa pisarkę i omal nie zabija Jacka, wysadzając w powietrze jego łódź. Jack i Ralph ruszają w ślad za nim do Afryki, gdzie według legend ukryto drogocenny klejnot Nilu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 19:23:39

a co z Gwiezdnymi Wojnami ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 18:13:26

seksmisja ♥

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 09:21:34

Lepiej późno niż później, boski film, polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1