Filmowy przewodnik weekendowy

09 Lipca 2011

Na sobotę i niedzielę najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują komedie, horrory i filmy przygodowe.

Cztery wesela i pogrzeb

Sobota, TVP1, 17:30, Wyznania gwiazdki z Hollywood, komediodramat

Nastoletnia Morgan Carter jest aktorką. Dziewczyna często imprezuje i zachowuje się nieodpowiedzialnie. Po kolejnym wybryku matka wysyła ją na odwyk. Kiedy leczenie dobiega końca, młoda gwiazda jedzie do ciotki, w domu której ma zacząć normalne życie. Pod zmienionym nazwiskiem Morgan stopniowo przekonuje się do nowego otoczenia. Poznaje chłopca, w którym się zakochuje. Dziewczyna musi wybrać, czy chce wrócić do dawnego życia, czy walczyć o miłość.

Sobota, TVP2, 23:20, Inni, horror

Zbliża się koniec II wojny światowej. W ogromnym, starym domu na angielskiej wyspie Grace Stewart wraz z dwójką dzieci oczekuje na powrót męża z frontu. Rodzeństwo cierpi na fotofobię, alergię na światło dzienne. Najmniejszy promień światła mógłby być dla nich zabójczy. Dlatego przez całe dnie dom pogrążony jest w mroku. Grube story są szczelnie zaciągnięte. Pewnego dnia Grace przekonuje się, że w jej domu, poza nią i dziećmi, jest ktoś jeszcze.

Sobota, TVN, 20:00, Cztery wesela i pogrzeb, komedia

Charles, lekkoduch i kobieciarz, regularnie uczestniczy w ślubach i przyjęciach w wyższych sferach. Z założenia jednak ostentacyjnie demonstruje niechęć do małżeństwa, jednocześnie skrycie marząc o wielkiej miłości. Jako drużba zachowuje się wręcz skandalicznie, okazując dystans do trwałych związków. Ale i na niego przychodzi w końcu czas: nieoczekiwanie zakochuje się w atrakcyjnej Amerykance, Carrie. Problem w tym, że dziewczyna związki damsko-męskie traktuje podobnie jak on - z dużą rezerwą.

Sobota, Polsat, 20:00, Miłość, szmaragd i krokodyl, film przygodowy

Autorka popularnych powieści przygodowych, a zarazem niepoprawna romantyczka - Joan Wilder, wyrusza do Ameryki Południowej na poszukiwanie zaginionej siostry i natychmiast wpada w tarapaty. Ląduje w kolumbijskiej dżungli, gdzie trafia w sam środek bezpardonowej wojny dwóch band usiłujących przejąć legendarny skarb składający się z ogromnych szmaragdów. Przypadkowo jej wybawcą staje się przystojny amerykański myśliwy - Jack Colton. Ten otacza Joan opieką i uczy sposobów postępowania w ekstremalnych warunkach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-10 16:56:57

a niedziela same lecace poznym wieczorem? O_o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 10:00:57

nic nie ma ciekawego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 10:00:26

nic...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1