Filmowy przewodnik weekendowy

18 Czerwca 2011

Sprawdź, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na najbliższe dwa dni!

kogel mogel

Sobota, TVP1, 20:20, Jutro nie umiera nigdy, film sensacyjny

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.

Sobota, TVP1, 22:25, Resident Evil: Domena zła, horror

W tajnym laboratorium potężnej korporacji informatyczno-farmaceutycznej Umbrella dochodzi do wypadku. Z rozbitej probówki wydostaje się śmiertelnie niebezpieczny wirus, który przenika do atmosfery. Główny komputer odcina naukowcom drogę ucieczki. Na pomoc uwięzionym rusza elitarny oddział komandosów. Muszą on zmierzyć się z głównym komputerem, zombie, zmutowanymi zwierzętami, na których przeprowadzano eksperyment oraz ciągle zmieniającym się potworem.

Sobota, TVN, 20:00, Wredne dziewczyny, komedia

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heron przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. W konflikt między Reginą i jej rywalką angażuje się cała szkoła.

Sobota, Polsat, 22:05, Naga broń 2 i 1/2, komedia

Frank Drebin miał zostać odznaczony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych za zasługi w walce z przemytnikami narkotyków. Przy okazji wizyty w Białym Domu wplątał się w aferę polityczną. Poznał specjalnego doradcę prezydenta, doktora Meinheimera, odpowiedzialnego za wdrożenie alternatywnych źródeł energii. Meinheimer i jego projekt mają wielu wrogów, którzy postanawiają zjednoczyć się i nie dopuścić, aby doradca prezydenta doprowadził ich do ruiny. Lobby trucicieli atmosfery wynajmuje specjalistę od porwań, Quentina Hapsburga.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 17:37:31

@up to z filmu Kogel Mogel ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 17:30:32

Z jakiego filmu jest to zdjęcie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 11:52:19

MEAN GIRLS

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 13:58:57

I przystojny Jonathan Bennet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 17:02:11

ahhhhh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1