Filmowy przewodnik weekendowy

04 Czerwca 2011

Jak co tydzień, specjalnie z myślą o Was, wybraliśmy najciekawsze filmy, jakie będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

zatańcz ze mną

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, odc. 13, serial obyczajowy

Za namową Marcina Julia zgadza się, aby Joanna została prezesem firmy. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Darek zaprasza Marcina na ślub. Kujawski jest zaskoczony - nie wiedział, że para ma się ku sobie i planuje wspólne życie. Joanna zgadza się zostać prezesem na okres ośmiu miesięcy, bo razem z Marcinem oczekują dziecka. Zbliża się termin rozprawy w sądzie rodzinnym. Po wysłuchaniu zeznań świadków sąd przywraca prawa ojcu dzieci.

Sobota, TVP, 21:25, Świat to za mało, sensacyjny

James Bond ma ustalić, kto zabił sir Roberta Kinga, właściciela szybów naftowych i strategicznych linii przesyłu surowców. Agent 007 musi ochraniać córkę ofiary, Elektrę, spadkobierczynię King Enterprises. Tymczasem do akcji wkracza terrorysta Renard, który planuje zniszczenie rurociągów oraz przejęcie bomby neutronowej i ładunku plutonu. Bond dociera jego tropem do Turcji. Okazuje się, że Renard ukrył bombę we wnętrzu rurociągu. James zaczyna się domyślać, kto jest mocodawcą Renarda.

Sobota, TVP2, 22:25, Przylądek strachu, thriller

Max Cady, psychopatyczny kryminalista, zostaje wypuszczony po 14 latach z więzienia. Jego jedynym celem staje się zemsta na prawniku, Samie Bowdenie, który uczestniczył w jego procesie. Jest przekonany, że Bowden wykorzystując jego analfabetyzm, ukrył ważne dokumenty, które mogły się przyczynić do uniewinnienia. Z początku działania Cady'ego wywołują u Sama wyrzuty sumienia. Jednak były więzień zaczyna stosować psychiczny terror, nieustannie śledząc żonę i córkę prawnika.

Sobota, TVN, 20:00, Nadchodzi Polly, komedia romantyczna

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego całkowitym przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.

Sobota, TVN, 22:00, Ocean's Twelve: Dogrywka, komedia kryminalna

Minęły trzy lata, od kiedy genialny złodziej Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej efektownych i lukratywnych skoków w historii. Ukradli 160 mln dolarów, pozbawiając tym samym bezwzględnego właściciela kasyn, Terry'ego Benedicta, całej zawartości skarbca. Po tym niezwykle dochodowym napadzie każdy z członków gangu próbuje wieść zwyczajne życie. Jednak ktoś nasyła na nich żądnego zemsty Benedicta, który chce zwrotu skradzionych pieniędzy wraz z odsetkami. Na ich zdobycie mają dwa tygodnie. Gra toczy się o życie.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 19:04:59

star wars ;DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 17:12:42

"zatancz ze mna" !! :D tylko szkoda ze troche pozno leci.. a raczej pozno sie skonczy ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 13:54:34

a ja będę oglądać Nadchodzi Polly :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 12:12:25

Ksieżna POLECAM!! bardzo dobry film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 16:36:34

Zgadzam się. Świetny film :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1