Filmowy przewodnik weekendowy

21 Maja 2011

Dreszczyk emocji czy romantyczna komedia? Sprawdź, co warto zobaczyć w telewizji w weekend!

chichot losu

Sobota, TVP1, 20:05, Chichot losu, serial obyczajowy, odc. 11

Krystyna informuje Joannę, że zamierza adoptować wnuki. Do tego czasu zezwala na pobyt dzieci u niej. Wspólnie z Marcinem Joanna, Karol i Agnieszka jadą nad morze. Zatrzymują się w pensjonacie prowadzonym przez rodziców Joanny. Marcin zjednuje sobie ich sympatię. Córka twierdzi, że łączy ich tylko przyjaźń. Między dwojgiem dochodzi do zbliżenia. Joanna debiutuje w telewizji. Jest zaskoczona, kiedy dzwoni do niej Tadeusz i umawia się na spotkanie. Policja wpada na trop Huberta, który niebawem zostaje aresztowany.

Sobota, TVP1, 21:20, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, przygodowy

Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy'ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.

Sobota, TVN, 20:00, Starsza pani musi zniknąć, komedia

Początkujący pisarz Alex Rose i jego narzeczona, dziennikarka Nancy Kendricks, mają dosyć drogiego, maleńkiego mieszkanka na Manhattanie. Za namową Kennetha, agenta nieruchomości, decydują się przenieść do Brooklynu, gdzie za skromniejszą sumę mogą nabyć duże i piękne dwupoziomowe mieszkanie w zabytkowym budynku. Okazuje się, że na piętrze mieszka starsza i schorowana pani Connelly, której przepisy socjalne gwarantują niski czynsz i dożywotnie prawo do lokalu. Za jej sprawą życie Aleksa i Nancy bardzo szybko zmienia się w koszmar.

Sobota, TVN, 21:55, Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, sensacyjny

Po czteroletniej odsiadce Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Ledwie wyszedł na wolność, a już ma nowy genialny pomysł. Tym razem postanawia upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na ich właścicielu - ciemnym typie, który odbił mu żonę. Zbiera jedenastoosobową grupę najlepszych fachowców w branży i rozpoczyna przygotowania do skoku. A w grze, w której stawką jest 150 milionów dolarów, wszystko musi iść jak w zegarku.

Sobota, Polsat, 11:45, Belfegor – upiór Luwru, thriller

Podczas przebudowy Luwru z magazynu został wydobyty sarkofag z mumią, odkryty przez francuskiego archeologa w 1935 r. Z Londynu przyjeżdża egiptolog, by zbadać znalezisko. Odkrywa, że zmumifikowane zwłoki należą do młodego mężczyzny, najpierw otrutego, a potem pozbawionego należytego pochówku. Widmo, które uleciało z mumii po odwinięciu bandaży, uśmierca kolejno pracowników ochrony muzeum. Tymczasem mieszkająca w sąsiedztwie Luwru młoda kobieta dostaje się pewnego wieczoru na jego teren, przejmując złą energię emitowaną przez mumię.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-21 15:36:44

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-21 11:36:49

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1