Filmowy przewodnik weekendowy

30 Kwietnia 2011

Jeśli nie masz planów na sobotę i niedzielę, sprawdź, jakie filmy tym razem proponują stacje telewizyjne!

dziewczyna z moich koszmarów

Sobota, TVN, 20:00, Dziewczyna z moich koszmarów, komedia romantyczna

40-letni Eddie Cantrow za namową ojca dochodzi do wniosku, że najwyższa pora na ustatkowanie się i ożenek. Gdy pewnego dnia spotyka Lilę, jest pewien, że urocza blondynka to kobieta, z którą powinien spędzić resztę życia. Po sześciu tygodniach znajomości Eddie i Lila biorą ślub. Niestety, w trakcie podróży poślubnej do Meksyku czar pryska. Małżonka okazuje się nieznośna, kłótliwa i ma osobliwe upodobania seksualne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Eddie poznaje sympatyczną brunetkę Mirandę.

Sobota, TVN, 22:30, Gliniarz z Beverly Hills III, komedia

Axel Foley, nieujarzmiony detektyw z Detroit, znów odwiedza Beverly Hills. Przyjechał, tropiąc dwóch złodziei samochodów. Na miejscu odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa. Podążając ich śladem, trafia na trop ogromnego fałszerstwa. Pomimo niechęci miejscowych władz policji Axel może liczyć na pomoc wypróbowanego przyjaciela z posterunku w Beverly Hills, Rosewooda, którego poznał podczas pierwszego pobytu w Mieście Aniołów. Rozpoczyna się szaleńczy pościg, z finałem w ogromnym wesołym miasteczku w Los Angeles.

Sobota, Polsat, 21:45, Ści(ą)gany, komedia

Światowej sławy skrzypek Ryan Harrison zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie pewnego multimilionera, którego w rzeczywistości zabił jednoręki, jednooki i jednonogi mężczyzna. Skazanemu na straszliwą śmierć Harrisonowi udaje się uciec z więziennego autobusu. Teraz tropi właściwego zabójcę i umyka przed ścigającym go policjantem Fergusem Fallsem. W ucieczce i rozwikłaniu zagadki pomaga Harrisonowi urocza Cass Lake, niegdyś zakochana w ofierze, a teraz oczarowana Ryanem.

Niedziela, TVP1, 20:25, Ranczo, serial obyczajowy, odc. 60

Romans Witebskiego z Francescą szybko się kończy, kiedy kobieta przedstawia konkretne plany matrymonialne i proponuje wstępnie wybrać imiona dla dzieci. Wystraszony polonista ukrywa się przed niedoszłą narzeczoną u Kusego. Francesca opuszcza wieś. Po udanej akcji sprzedaży miejsc na cmentarzu Czerepach żąda dla siebie przewodnictwa w radzie parafialnej. Ksiądz martwi się o Michałową, która zachorowała i nie może opiekować się parafią. Kusy prosi Kingę o pomoc w sprawie Klaudii. Jednak skutki są odwrotne do przewidywanych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 12:22:58

Dziewczyna moich koszmarów- beznadziejny film! jedyna komedia romantyczna jaka mi sie nie podoba!! naprawde beznadziejna fabuła!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 11:44:31

Buntownik z wyboru. Świetny film, polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 06:50:08

Dziewczyna z moich koszmarów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 10:05:30

no i przepis na zyciee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 12:09:17

uwielbiam przepis na życie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 20:34:05

ja też ! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1