Filmowy przewodnik weekendowy

16 Kwietnia 2011

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

wpadka

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, odc. 7, serial obyczajowy

Joanna rezygnuje z pracy. Grzegorz jest zaskoczony, gdyż podejrzewał, że to on zostanie zwolniony jako pierwszy. Marcin pomaga Joannie zanieść rzeczy do samochodu. Pyta o umowę wynajmu mieszkania. Ula i Agata martwią się o przyszłość przyjaciółki. Urządzają wieczorne spotkanie przy winie. Wilczek i Makowska przyjeżdżają do hotelu, w którym zatrzymali się Elżbieta z Radkiem. Dowiadują się, że tej samej nocy w hotelu przebywali również sędziowie piłkarscy. Krystyna sprawdza w Internecie, ile może być warta posiadłość Rybaków.

Sobota, TVP1, 21:20, Skarb narodów: Księga tajemnic, przygodowy

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.

Sobota, TVP2, 21:45, Zakazany owoc, komedia romantyczna

Dwaj przyjaciele, Brian i Jake, kochają się w tej samej dziewczynie, pięknej Annie. Gdy ta wyjeżdża wraz z rodzicami z Nowego Jorku, obaj obiecują, że nigdy nie pokochają innej kobiety. 15 lat później Jake i Brian nadal mieszkają w Nowym Jorku i nadal się przyjaźnią. Brian został księdzem, a Jake rabinem. Do Nowego Jorku nieoczekiwanie wraca ich dawna miłość. Anna, atrakcyjna bizneswoman, odnawia stosunki z przyjaciółmi, spędzając z nimi niemal każdą wolną chwilę. Obaj mężczyźni są pod wrażeniem jej urody, inteligencji i wdzięku.

Sobota, TVN, 20:00, Wpadka, komedia romantyczna

Ambitna dziennikarka, Alison Scott, otrzymuje propozycję objęcia posady prezenterki stacji telewizyjnej E!. Uszczęśliwiona, postanawia uczcić sukces wizytą w klubie. Nocne szaleństwo ma nieoczekiwane konsekwencje - osiem tygodni później kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia odszukać ojca dziecka. Okazuje się nim Ben Stone, zdziecinniały nieudacznik prowadzący serwis internetowy ze zdjęciami roznegliżowanych gwiazd. Dla dobra potomka Alison postanawia podjąć próbę wspólnego życia z mężczyzną.

Sobota, Polsat, 22:00, Jak ugryźć 10 milionów II, komedia

Jimmy Tudeski, uważany niegdyś za jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki, przeistoczył się w gospodynię domową, a do ulubionych zajęć zalicza odkurzanie i hodowlę kurczaków. Jego niegdysiejszy wspólnik, Nicholas "Oz" Oseransky, żyje w ciągłym strachu, czekając na zemstę bandytów, którym kilka lat wcześniej ukradli miliony dolarów. Wkrótce sprawdzają się jego obawy. Z więzienia wychodzi mafioso obwiniający Tulipana o śmierć syna, a jego ludzie porywają żonę Oza. Ten udaje się po pomoc do Jimmy'ego, doprowadzając do niego gangsterów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 00:42:04

Wpadka to straszne dno. Jak byłam na tym w kinie, prawie zasnęłam, jedynie końcówka była ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 10:51:17

To prawda nastawiałam sie na fajną komedię romantyczną, a tu ani komedia ani romans

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1