Filmowy przewodnik weekendowy

02 Kwietnia 2011

Na ten weekend polecamy przede wszystkim komedie! Gwarantujemy świetną zabawę i dużą porcję dobrego humoru!

polowanie na druhny

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, serial obyczajowy

Odnaleziono daleką rodzinę Elżbiety. Wilczyńscy mieszkają pod Białymstokiem, nie są zamożni. Joanna, Agnieszka i Karol chcą ich odwiedzić. Policyjny psycholog ustala, czy Joanna może tymczasowo opiekować się dziećmi. Ula i Agata namawiają przyjaciółkę do poszukiwań Tadeusza. Makowska wraz z Wilczkiem kontynuują śledztwo. Kolejne poszlaki wskazują ojca dzieci, który mógł uszkodzić samochód. Marcin próbuje zrobić dobre wrażenie na Joannie. Stara się jej wytłumaczyć, że nie jest tylko siostrzeńcem szefa.

Sobota, TVP2, 21:45, Mama na obcasach, komediodramat

Helen Harris wiedzie żywot modelki, której jedyną troską są pokazy mody i imprezy z udziałem nowojorskiej elity. Pewnego dnia wydarza się tragedia. Jej siostra i szwagier giną w wypadku samochodowym, osierocając trójkę dzieci. Ku zaskoczeniu Helen obowiązek opieki nad 15-letnią Audrey, 10-letnim Kennym i 5-letnią Sarah przypada właśnie jej. Ambitnie podchodzi do zadania i zamierza wszystkim udowodnić, że potrafi być odpowiedzialną mamą. Pomocną dłoń wyciąga do niej starsza siostra i bardzo miły pastor Dan Parker.

Sobota, TVN, 20:00, Polowanie na druhny, komedia

Bohaterami są John i Jeremy, przyjaciele, których łączy zamiłowanie do imprez weselnych. John i Jeremy działają według ściśle opracowanej strategii: podając się za przyjaciół rodziny i wykorzystując osobisty urok, podrywają dziewczęta, by następnie ulotnić się bez śladu. W końcu jednak nadchodzi dzień, gdy wpadają we własne sidła. Podczas wesela córki dygnitarza Williama Cleary'ego John łamie zasady i zakochuje się w siostrze panny młodej, która ma już chłopaka. Jeremy'ego podrywa natomiast najmłodsza, lecz za to najbardziej natrętna druhna.

Sobota, Polsat, 21:35, Wielkie kino, komedia

Czwórka nienajmłodszych sierot : Edward, Peter, Lucy i Susan, trafia do fabryki czekolady Willy'ego. Ten postanawia uwięzić gości. Na szczęście Lucy znajduje wyjście z pułapki. Za sprawą czarodziejskiej szafy cała czwórka ucieka z fabryki do krainy o nazwie Gnarnia, którą rządzi rozwiązła wielbicielka taniego wina, królowa Biała Suka. W Gnarnii bohaterowie spotykają fauna, małoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera oraz kapitana piratów Jacka Swallowsa. Wszyscy jednoczą siły, by pokonać Białą Sukę i zakończyć w Gnarnii niekończącą się zimę.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-02 18:43:51

"To nie tak jak myślisz, kotku!".. Raczej nie w niedzielę i nie w Polsacie. Brawo za rzetelność przekazu informacji red. Kingi Walczak :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-02 11:53:39

co polecacie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-02 09:42:35

i w piątek też leciał ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-02 08:00:24

''to nie tak jak myslisz, kotku'' - tak glupi film, jakiego ki jeszcze nie widzialam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1