Filmowy przewodnik weekendowy

26 Marca 2011

Już dziś wieczorem "Seks w wielkim mieście" - żadna fanka kultowego serialu nie powinna tego przegapić!

film

Sobota, TVP1, 21:20, Skarb narodów, przygodowy

Od sześciu pokoleń rodzina Benjamina Franklina Gatesa wytrwale poszukuje skarbu templariuszy. Ben Gates trafia na pewien ślad. Otóż mapa prowadząca do skarbu została ukryta, jako niewidzialny zapis, na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Nie tylko Gates jest w posiadaniu tej cennej informacji. Wie o niej również jego groźny przeciwnik, chciwy Ian Howe. Ben postanawia wykraść pilnie strzeżony dokument, a tym samym pokrzyżować plany rywala.

Sobota, TVP2, 21:45, Pretty Woman, komedia

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, film stał się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivien Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka pewnego dnia na ulicy przystojnego i bardzo bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivien. Proponuje jej na czas pobytu w Los Angeles posadę damy do towarzystwa.

Sobota, TVN, 20:00, Seks w wielkim mieście, komedia

Samantha zamieszkała w Kalifornii, ale przyjazd do Nowego Jorku nie stanowi dla niej żadnego problemu. Charlotte i Miranda pochłonięte są mężczyznami i dziećmi. Carrie od lat jest z Mr Bigiem, ale dopiero teraz postanowili, że zamieszkają razem. Decyzja o wspólnym mieszkaniu pociąga za sobą serię nieoczekiwanych zdarzeń, w które zostają zaangażowane przyjaciółki Carrie.

Sobota, TVN, 23:00, Dziewczyna mojego kumpla, komedia

Przystojny Sherman "Tank" Turner dorabia, pomagając porzuconym mężczyznom w odzyskaniu partnerek. W tym celu umawia się z ich byłymi dziewczynami i zdobywa ich zaufanie, po czym staje się arogancki. Po takich randkach kobiety w pośpiechu wracają w objęcia dawnych partnerów. Pewnego dnia z jego usług postanawia skorzystać niezaradny współlokator. Dustin ma nadzieję na zyskanie zainteresowania koleżanki z pracy. Tank stara się wykonać zadanie jak najlepiej, szybko jednak staje przed dylematem, czy pozostać lojalnym, czy pójść za głosem serca.

Sobota, Polsat, 21:30, Totalny kataklizm, komedia

W 10 001 roku p.n.e. pewien jaskiniowiec spotyka szablozębną Amy Winehouse. Piosenkarka oznajmia mu, że 29 sierpnia 2008 r. nastąpi koniec świata. Jedyną szansą na ocalenie życia na Ziemi jest odłożenie na miejsce "Kryształowej Czaszki". Will Jones budzi się ze snu. Opowiada o proroctwie dziewczynie, Amy. Podczas imprezy organizowanej przez Willa niespodziewanie gaśnie światło, odczuwalne są też wstrząsy. Media informują o trąbie powietrznej, deszczu asteroid i trzęsieniu ziemi. Ocalenie świata zależy teraz od Willa i jego przyjaciół.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 20:16:15

nie moge uwierzyc,ze nie wspomniano o drodze do zatracenia na tv 4 sobota 20

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 15:14:29

totalny kataklizm to totalne dno - nie traćcie czasu na oglądanie tego. Nie ma nic śmiesznego, a cały film jest bez sensu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 12:16:44

w sobotę leci mnóstwo wspaniałych filmów O.o właściwie to nie oglądałam tylko "Totalny Kataklizm", ale jakoś nie przepadam za parodiami i jeszcze z główną rolą Kim Kardashian, której nie trawię. "Seks W Wielkim Mieście" oglądałam z 10 razy, ale to może dlatego, że kocham ten serial, a film jest dobry. O "Pretty Woman" nie będę wspominać, bo to już klasyk, ale jakoś mnie nie wciągnął, chociaż film bardzo ładny. "Skarb Narodów" obejrzałam 2 razy, a jego kontynuacje z 5 razy. Oba baaardzo dobre. Uwielbiam filmy o jakiś znakach to pewnie dlatego mi się spodobał tak samo jak "Kod Da Vinci".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 17:32:48

MNIE! Wiem już co obejrzę. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 09:09:13

"Zielona mila", zawsze na nim płaczę. "Pamiętnik księżniczki 2" dobry na odstresowanie się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 19:30:54

'Zielona mila' hmm oglądałam chyba 2 razy i już nie będę, bo nie chce płakać. Bardzo wzruszający film warty obejrzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-26 08:59:10

DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA bardzo polecam świetna komedia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1