Filmowy przewodnik weekendowy

12 Marca 2011

Jak spędzić weekend? Romantyczna komedia z przyjaciółką, a może wybuchowa sensacja z chłopakiem? Wybór należy do ciebie!

jak w niebie

Sobota, TVP1, 21:20, Mumia powraca, przygodowy

Akcja rozgrywa się osiem lat po ataku Imhotepa na grobowiec. Rick i Eve doczekali się synka Aleksa. Wiodą szczęśliwe i spokojne życie rodzinne. Tymczasem w piramidzie śmierci rozpętało się piekło. Nieśmiertelni wojownicy Anubisa, mumie i zabójcze skarabeusze rozpoczynają wojnę. W tym samym czasie jeszcze jedna potężna siła zostaje obudzona z trwającego setki lat snu. Obie złe moce dążą do objęcia panowania nad światem. Ich szanse są nierówne, ponieważ kilka tysięcy lat wcześniej król Skorpion zawarł pakt z siłami zła.

Sobota, TVN, 20:00, Jak w niebie, dramat

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.

Sobota, TVN, 22:00, Ja, ty i on, komedia

36-letni Randolph Dupree spędza czas na imprezach, na które zarabia, chwytając się dorywczych zajęć. Z grona znajomych najważniejszy jest dla niego Carl _ przyjaciel i wzór. Gdy ten staje na ślubnym kobiercu z Molly, Dupree jest załamany. Niebawem Carl dowiaduje się, że kolega ma kłopoty _ stracił mieszkanie i źródło dochodów. Proponuje mu, by jakiś czas mieszkał z nim i jego żoną. Dupree wprowadza się do mieszkania Carla. Szukanie nowej pracy idzie mu jednak mozolnie. Molly wypełnia samotne godziny, zacieśniając znajomość z nowym lokatorem.

Sobota, TVN, 00:20, Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek, horror

Trwa pobór do wojska w związku z wojną w Wietnamie. Do armii powołany zostaje 18-letni Dean, który jednak zamierza uchylić się od patriotycznego obowiązku i uciec do Meksyku. Tymczasem jego starszy brat Eric, który dopiero co wrócił z pola walki, planuje zaciągnąć się ponownie. Zanim jednak bracia podejmą ostateczną decyzję, postanawiają dobrze się zabawić. Wyruszają na samochodową przejażdżkę, która kończy się kraksą. Na miejscu wypadku zjawia się szeryf, który zabiera ich do domu rodziny Hewittów gdzie czeka na nich psychopatyczny morderca.

Sobota, Polsat, 21:30, Poznaj moich Spartan, komedia

Do władcy starożytnej Sparty, Leonidasa, przybywają posłowie z Persji. Stawiają mu ultimatum  dobrowolne podporządkowanie się królowi Kserksesowi albo wojna. Władca mobilizuje wojsko. Choć udaje mu się zwerbować tylko trzynastu wojowników, odrzuca kandydaturę Paris Hilton pragnącej zaciągnąć się do armii. Gotów do walki, opuszcza małżonkę i rusza na Persów. Spartanom udaje się odeprzeć pierwsze natarcie przeciwnika i pokonać go w konkursie tanecznym. Gdy szala zwycięstwa przechyla się na ich stronę, Paris zdradza wrogom, jak pokonać Spartan.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 14:29:16

ja ty i on- uwielbiam ten film "jak w niebie" rowniez ;d oba juz ogladalam, ale skuszę się jeszcze raz bez watpienia ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 14:00:17

ja ty i on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 12:25:55

Leon zawodowiec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 11:05:59

Patrol! Zdecydowanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 10:56:55

Patrol

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 10:52:22

'Jak w niebie' - bardzo sympatyczny film :) ja bym powiedziała, że to jest komediomelodramat ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 10:31:34

Leon zawodowiec klasyk ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 09:42:53

zdecydowanie jak w niebie! z tym, że to nie dramat, a komedia romantyczna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 09:39:01

jak w nieeebie;d fajny.;D polecam!:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1