Filmowy przewodnik weekendowy

12 Lutego 2011

W ten weekend warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVP1, 20:20, Tylko mnie kochaj, komedia

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Sobota, TVP1, 22:15, Efekt motyla II, thriller

Wracając z wycieczki z ukochaną oraz dwojgiem przyjaciół, Nick Larson uczestniczy w wypadku samochodowym, z którego tylko on uchodzi z życiem. Powoli wraca do zdrowia. Rok później doznaje silnego bólu podczas prezentacji w firmie. W domu traci przytomność i przenosi się w inną rzeczywistość. Okazuje się, że mieszka z Julie, a ich przyjaciele mają wziąć ślub. Trevor, a krótko po nim także Nick, traci pracę. Po pewnym czasie Nick znowu przenosi się w inne okoliczności. Okazuje się, że zerwał z Julie i ma problemy w firmie.

Sobota, TVN, 21:05, Terminal, dramat

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję  ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, natomiast obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem staje się terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren.

Sobota, Polsat, 16:00, I kto to mówi II, komedia

James i Mollie, szczęśliwe młode małżeństwo, przygotowują małego Mikeya na narodziny siostrzyczki. Chłopczyk snuje marzenia o tym, jak się będzie nią opiekował. Gdy nadchodzi czas rozwiązania, Mollie akurat znajduje się w firmie, w której jest księgową. Po przewiezieniu do szpitala wydaje na świat Julie. Mikey jest mocno zawiedziony, gdy okazuje się, że mała nie tylko go ignoruje, ale też skupia na sobie całą uwagę rodziców. Również między Jamesem i Mollie zaczyna się źle układać; dają o sobie znać istotne różnice charakterów i przyzwyczajeń.

Sobota, Polsat, 22:00, Ojciec chrzestny II, sensacja

Vito Corleone walczy o władzę w podziemiu przestępczym. Dzięki uporowi i bezwzględności szybko udaje mu się zdobyć pozycję ojca chrzestnego. Po jego śmierci miejsce głowy rodziny zajmuje syn Michael. Nie posiada on jednak tak charyzmatycznej osobowości jak ojciec. Staje się coraz bardziej wyrachowany, jest bezwzględny dla wrogów i zdrajców. Mimo ogromnych ambicji przywódczych nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec jej kryzysowi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-12 21:36:51

dirty dancing - kocham tylko mnie kochaj - kocham ja cie kocham a ty spisz - kocham swietne filmy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-12 11:42:07

mhm, dirty dancing!! ;D świetnie!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-12 11:04:01

ja cię kocham a ty śpisz - uwielbiam ten film, chociaż jest z gatunku tych, których nie cierpię :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-12 10:54:38

nic nowego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1