Filmowy przewodnik weekendowy

01 Stycznia 2011

Po imprezowej nocy warto zasiąść wygodnie przed telewizorem i obejrzeć dobry film...

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVP1, 20:25, Cudowne dziecko

Dwoje młodych muzyków spotyka się w Nowym Jorku i spędza najwspanialszy wieczór w życiu. Ona, ceniona wiolonczelistka, wraca do hotelu, w którym czeka na nią ojciec. Zakochani umawiają się nazajutrz na Washington Square, lecz pan Novacek krzyżuje ich plany. Gitarzysta Louis ma już nigdy nie zobaczyć dziewczyny, która, jak się okazuje, nosi w łonie jego dziecko. Lyla, będąc w zaawansowanej ciąży, po kłótni z ojcem wybiega na ulicę. Zostaje potrącona przez samochód. Po odzyskaniu przytomności dowiaduje się, że dziecka nie udało się uratować.

Sobota, TVP2, 15:55, Trzech mężczyzn i mała dama

Pięcioletnia Mary mieszka z mamą, Sylvią, i trzema "tatusiami": Peterem, Michaelem i Jackiem. Gdy Sylvia zaczyna odnosić sukcesy na Broadwayu, dochodzi do wniosku, że ten układ ją męczy. Kobieta chce stworzyć córce normalną rodzinę. Przyjmuje oświadczyny dyrektora teatru, Edwarda, i wyjeżdża z Mary do Londynu. Peter i Michael udają się na jej ślub. Okazuje się, że Mary nie jest szczęśliwa. Ojczym zamierza oddać dziewczynkę do szkoły z internatem. Przyjaciele zawiadamiają Jacka i wspólnie próbują odwieść Sylvię od poślubienia Edwarda.

Sobota, TVP2, 23:10, Hannibal

Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma być przynętą do wywabienia Lectera z kryjówki. Na trop Hannibala wpada inspektor Pazzi. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.

Sobota, TVN, 15:30, Złoto dla zuchwałych

II wojna światowa. Amerykański żołnierz Kelly bierze do niewoli niemieckiego oficera. Od więźnia dowiaduje się o tajnej misji przetransportowania 16 milionów dolarów w złocie. Niestety, cenny kruszec zdeponowano we francuskim banku, który znajduje się na ziemiach nadal okupowanych przez Niemców. Zorganizowana przez Kelly'ego grupa śmiałków wyrusza za linię frontu. By nie wzbudzać podejrzeń zwierzchników, zasypują generała Colta masą absurdalnych meldunków, których nikt nie potrafi rozszyfrować.

Sobota, TVN, 20:35, Superman: Powrót

Po sześciu latach nieobecności na Ziemi Superman powraca do Metropolis. Miasto opanowane jest przez siły zła. Przestępczość wzrasta, a mieszkańcy boją się wyjść na ulicę. Mściwy i demoniczny Lex Luthor, jedna z najbardziej wpływowych figur w Metropolis, szykuje złowrogi spisek przeciwko ludzkości. Jakby tego było mało, dają o sobie znać także starzy wrogowie z planety Krypton. Superman musi stawić im wszystkim czoła. Przed nim jednak jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania, odzyskanie ukochanej Lois, którą przed laty zostawił bez słowa.

Sobota, TVN, 23:20, Świadek koronny

Dziennikarz śledczy Marcin Kruk stracił przed trzema laty ciężarną żonę. Kobieta zginęła przypadkowo, wskutek mafijnych porachunków. Od tej pory Marcin ma jeden cel  odnaleźć i ukarać sprawców. Przeprowadzając wywiady z kolejnymi osobami mającymi powiązania z lokalną mafią, namierza wreszcie winnego. Jest nim niejaki "Blacha", gangster, który zdecydował się na współpracę z policją, otrzymując w zamian status świadka koronnego. Panowie spotykają się podczas wywiadu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 22:55:21

Lawina bardzo fajny film polecam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 20:36:40

No właśnie, co to za chała? Chciałam oglądnąć "Cudowne dziecko" a tu inny film leci :/ nie wciskajcie ludziom kitów bo to wstyd!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 22:46:18

TEN FILM JAK SIE NIE MYLE BYL W TYM TYGODNIU W SRODE ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 20:18:13

buuumy nie ma żadnego cudownego dziecka, jak już to "August Rush " i to było w środę wieczorem. Trzeba się orientować trochę , a nie srać w gacie i tylko papilota czytać, a w ogóle co to za kity wy tu na tym portalu wciskacie?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 20:09:41

nie ma żadnego "cudownego dziecka" na jedynce tylko "gruby i chudzszy" ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 18:12:14

ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻZ ! TANIO ! NOWA DOSTAWA CIUSZKÓW ! CENY DO NEGOCJACJI !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 18:06:51

Gruby i chudszy 2 na jedynce dziś jakoś po 20, to chyba najlepsza pozycja telewizyjna w tej godzinie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 17:35:06

według programu "Cudownego dziecka" na TVP1 dziś nie będzie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 14:00:53

Cudowne dziecko polecam:) wspaniały film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 13:14:13

nic ciekawego...już wolę sobie włączyć jakiś ciekawy film na dvd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-01 09:20:07

nic ciekawego jak zawsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz