Filmowy przewodnik weekendowy

18 Grudnia 2010

W ten weekend stawiamy na miłość! W telewizji kilka wartych obejrzenia komedii romantycznych - przydadzą się chusteczki i... silne, męskie ramię obok!

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVP1, 20:20, Czego pragną kobiety

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata _ kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.

Sobota, TVP2, 23:50, Dyktator z Paradoru

Amerykański aktor otrzymał propozycję zagrania w filmie, który ma być nakręcony w małym karaibskim państewku, Parador. Szef tamtejszej policji postanawia wykorzystać niezwykłe podobieństwo Jacka Noaha do zmarłego niedawno dyktatora i proponuje mu wcielenie się w rolę władcy. Chce w ten sposób zapewnić krajowi zmianę władzy bez rozlewu krwi. Z tej niespodziewanej zmiany najbardziej zadowolona jest kochanka dyktatora. Tymczasem miejscowe odziały rebeliantów mobilizują siły, a tajne działania zwariowanego agenta CIA dopełniają chaosu.

Sobota, TVN, 14:15, Dennis znów rozrabia

Pan Wilson, sędziwy sąsiad Dennisa Mitchella, obchodzi urodziny. ChŁopiec postanawia odwiedzić go z kolegami, wciąga w zabawę z rzucaniem tortem i gonitwy po schodach. Pan Wilson ledwie wychodzi z tego doświadczenia cało. Zdaje sobie sprawę ze swojego wieku, gdy w odwiedziny przyjeżdża pełen sił i werwy dziadek Dennisa. Pan Wilson stara się rywalizować z dziarskim dziadkiem, ale nie starcza mu na to sił. Zrezygnowany zaczyna szukać eliksiru młodości. Wkrótce pada ofiarą oszusta udającego profesora, który sprzedaje nic nie warte specyfiki.

Sobota, TVN,  20:35, To właśnie miłość

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie koligacje, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Pisarz kryminałów, odkrywszy małżeńską zdradę, wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Premier Wielkiej Brytanii pierwszego dnia urzędowania zakochuje się w sekretarce.

Sobota, Polsat, 15:40, Brzdąc w opałach

9-miesięczny Bink zostaje porwany sprzed rezydencji w eleganckiej dzielnicy Chicago przez trzech przestępców. Kidnaperzy zamierzają wyłudzić spory okup od jego ojca, zamożnego przemysłowca. Z początku sprawa wydaje się prosta, a szef gangu, Eddie, nie przewiduje żadnych komplikacji. Tymczasem niemowlak jest wyjątkowo przedsiębiorczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 15:48:01

to wlasnie milosc jest swietny, niedawno go obejrzalam i bede do niego wracac w kazde swieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 14:31:39

czego pragną kobiety -- kochaaaam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 13:36:59

To właśnie miłość!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 11:31:17

ja rowniez polecam uptown girls.. moj ulubiony film :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 11:02:57

A ja polecam Uptown Girls ze śp. Brittany Murphy. Lekki i przyjemny, ale też wzruszający :) Tylko nie rozumiem dlaczego w opisie streszczono film prawie, że do końca...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 10:49:47

Wczoraj na BBC lifestyle leciało "To właśnie miłość":)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 09:35:48

nie moge sie zdecydowac co dzisiaj obejrzec!! Czy 'To wlasnie milosc' (genialny film ktory ogladalam juz ze 3 razy ale moj facet nie) czy 'Czego pragna kobiety'-fajna komedia, ogladalam tylko urywkami;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-18 09:16:31

To właśnie miłośc !!! uwielbiam ten film :D ogólnie nie przepadam za komediami romantycznymi ale ten film jak dla mnie jest genialny ;) polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1