Filmowy przewodnik weekendowy

11 Grudnia 2010

Po co wychodzić z domu w taką pogodę, skoro możesz go miło spędzić razem z ukochanym bądź przyjaciółką, oglądając ciekawy film? W ten weekend propozycje dla obu płci...

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVP1, 20:20, Szybcy i wściekli

Środowisko uczestników nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Policja podejrzewa, że mistrz kierownicy Dominic Toretto i jego grupa są zamieszani w kradzieże ciężarówek. Aby zlikwidować proceder, policjant Brian O'Conner ma przeniknąć w szeregi kierowców. Gdy udaje mu się zaprzyjaźnić z Dominikiem, pojawia się nowy problem zakochuje się w jego siostrze. Z czasem policjant nabiera przekonania, że za kradzieżami ciężarówek stoi rywal Toretta, Johnny Tran. Prawda jest jednak bardziej skomplikowana.

Sobota, TVN, 20:25, Choć czas nas goni

Edward Cole to zajęty nieustannym pomnażaniem pieniędzy, opływający w luksusy multimilioner, który pewnego dnia trafia do szpitala z podejrzeniem raka. Tam poznaje mechanika samochodowego, Cartera Chambersa, który znalazł się w szpitalu z tego samego powodu. Diagnoza jest miażdżąca _ każdemu został zaledwie rok życia. W obliczu nieuchronnie zbliżającego się końca Edward i Carter postanawiają razem wyruszyć w podróż i zrealizować wszystkie marzenia.

Sobota, Polsat, 20:00, Gliniarz z Beverly Hills II

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napadła na salon jubilerski. Śledztwo w tej sprawie prowadził kapitan Bogomil. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.

Sobota, Polsat, 22:15, Numer Stulecia

Russ Richards jest prezenterem pogody w dzienniku telewizyjnym. Popularność nie zapewnia mu jednak wystarczających dochodów, a Russ lubi wystawne życie. Ma też skłonność do angażowania się w niedochodowe interesy. Jednym z nich jest salon sprzedaży skuterów śnieżnych _ łagodna zima sprawiła, że w Russowi zagląda w oczy widmo bankructwa. Jedynym wyjściem może być spółka z Crystal, dziewczyną z telewizyjnego totolotka. Wspólnie opracowują system, który pozwala na zdobywanie głównych wygranych.

Niedziela, TVP1, 20:20, S@motność w sieci

Ewa pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych i jest żoną przystojnego architekta Marka. Nie mają dzieci. Ewa pragnie zajść w ciążę, ale kolejna próba kończy się poronieniem. Małżonkowie oddalają się od siebie. Podczas podróży służbowej Ewa mija na dworcu w Berlinie Jakuba, polskiego genetyka pracującego w Niemczech. Obojgu spodobał się ten sam obraz na aukcji internetowej. Ewa postanawia porozmawiać w Internecie z nieznajomym o pseudonimie "eljot". Po długiej korespondencji decydują się na spotkanie w Paryżu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 14:24:08

ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! TANIO , CENY DO NEGOCJACJI ; ))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 12:09:10

Książka Samotność w sieci jest 1000 razy lepsza niz film! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 19:21:14

potwierdzam z filmu sie praktycznie nic nie wie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 11:23:12

Szybcy i wściekli, bo papilot się nie zna i nie wie, że Tokio Drift to inna część !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 10:05:33

YY na tvp będzie "Szybcy i wściekli" bo taki jest opis czy "Szybcy i wściekli Tokio Drift" taki jest obrazek ? :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-11 08:23:21

Dlaczego Patch Adams zawsze leci o tak późnej porze? Dla mnie to film, który mogą obejrzeć nawet dzieci, a nie puszczają go nigdy przed 23 :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1