Filmowy przewodnik weekendowy

30 Października 2010

Na ten weekend proponujemy trochę humoru, strachu, sensacji oraz odrobinę tanecznych wariacji!

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVP1, 20:20, 007 Quantum of Solace

James Bond postanawia pomścić ukochaną Vesper, zabijając wszystkich ludzi powiązanych z tajemniczą organizacją, która odpowiada za jej śmierć. Międzynarodowa grupa przestępcza "QUANTUM" lekceważy działania brytyjskich i amerykańskich służb wywiadowczych, zmyślnie zacierając ślady, czym kompromituje agentów. Bondowi towarzyszy piękna i zmysłowa Camille. Oboje mają swoje powody, aby odpowiedzialni za śmierć ich najbliższych zostali zgładzeni. W końcu Bond i Camille udają się na pustynię, gdzie dochodzi do ostatecznej konfrontacji.

Sobota, TVN, 21:50, Wytańczyć marzenia

Pierre Dulaine to znany i ceniony na arenie międzynarodowej tancerz, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej z publicznych szkół w Nowym Jorku. Jego uczniowie to w przeważającej większości trudna młodzież bez życiowych aspiracji. Początkowo niechętni, z czasem jednak odkrywają magię tańca, przełamują wewnętrzne bariery i ćwiczą fokstrota, rumbę, walca, tango. Łącząc klasykę z nowoczesnym, żywiołowym hip-hopem, kreują nowy styl, który mają szansę zaprezentować na prestiżowych zawodach tanecznych.

Sobota, Polsat, 22:00, Lawstorant

Bogdan Jaworski, pseudonim "Lawstorant", oszust planujący interes życia, marzy o porzuceniu przestępczej działalności i ułożeniu życia z przystojną, zafascynowaną nim dyrektorką banku. Jego plany krzyżuje szef lokalnej grupy przestępczej, Caruso, domagając się najpierw udziału w zyskach, a niebawem żądając, aby Bogdan wystąpił do banku o kredyt w wysokości czterech milionów złotych. Przerażony mężczyzna staje przed dylematem _ ryzykować życie, czy ulec gangsterom, a tym samym wtrącić do więzienia kobietę, z którą jest związany.]

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-30 16:16:35

modnisi-styl.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-30 12:44:17

wyjdź na scenę i powiedz..... przepraszam że nie pokoje ale czy ktoś ma ochotę mnie przelecieć......? buuuahahaha :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-30 13:20:54

nie pokoje? to może kuchnia?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-30 12:35:21

wyjdź na scenę, podejdź do mikrofonu i powiedz... przepraszam że niepokoje ale czy ktoś ma ochotę mnie przelecieć....? buuahahaha:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-30 00:07:35

co za ekscytujący weekend się zbliża ! ;DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1