Filmowy przewodnik weekedowy

26 Lutego 2011

Nie masz pomysłu na weekendowy wieczór? Polecamy śmieszną komedię, trzymającą w napięciu sensację oraz wzruszający melodramat!

Filmowy przewodnik weekedowy

Sobota, TVP1, 20:20, Pacyfikator, komedia

Shane Wolfe jest tajnym agentem, który staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem  opieką nad piątką niesfornych dzieciaków: zbuntowaną nastolatką Zoe, zarozumiałym 14-latkiem Sethem, 8-letnią Lulu, 3-letnim Peterem i niemowlakiem Tylerem. Ich ojciec, naukowiec pracujący dla rządu nad sprawami najwyższej wagi, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaprawiony w sztukach walki Shane będzie musiał nie tylko chronić rodzinę profesora, ale także wykazać się umiejętnością zmieniania pieluch i rozwiązywania problemów nastolatków.

Sobota, TVP2, 22:10, To ja, złodziej, sensacja

16-letni Piotrek, nazywany przez kolegów Jajem, chce oderwać się od patologicznej rodziny. Wierzy, że pomoże mu w tym zdobycie pieniędzy. Pracuje dla właściciela warsztatu samochodowego, Wyskocza, dopuszcza się drobnych kradzieży. Marzy jednak o etacie u Maksa, szefa gangu i specjalisty od kradzieży luksusowych samochodów. Aby wkupić się w łaski mafijnego bossa, Jajo na własną rękę kradnie zielonego jaguara. Okazuje się, że ten sam samochód był też celem ludzi Maksa. Życie chłopca znalazło się w niebezpieczeństwie.

Sobota, TVN, 21:05, Dotyk miłości, melodramat

Zestresowana i zmęczona życiem Amy udaje się na weekendowy wypoczynek. Korzysta z usług przystojnego masażysty, który nie tylko przynosi jej odprężenie, ale podbija też serce. Virgil nie przypomina mężczyzn, z którymi Amy do tej pory się spotykała. Odbiera świat w szczególny sposób jest bowiem niewidomy. Jego nadzieją na odzyskanie wzroku jest eksperymentalna operacja. Lekarze odnoszą sukces, ale pacjent ma problem z przyjęciem do wiadomości faktu, że widzi.

Sobota, Polsat, 15:35, Sam w domu poraz trzeci, komedia

Ośmioletni Alex rozchorował się na ospę wietrzną i z tego powodu musi sam zostać w domu. Tymczasem z Departamentu Obrony USA czwórka przestępców skradła, na zlecenie międzynarodowego gangu, najnowszy model mikroprocesora. Przestępcy ukryli skarb w zdalnie sterowanym samochodzie-zabawce, który przez niedopatrzenie na lotnisku wylądował w bagażu pani Hess. Gdy tylko zorientowała się, że zostały zamienione torby podróżne, oddała niepożądany prezent małemu sąsiadowi i w ten sposób łup wpadł w ręce Aleksa.

Sobota, Polsat, 20:00, Skazani na Shawshank, obyczaj

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od niego Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.

Niedziela, TVP1, 22:10, Wimbledon, obyczaj

Peter Colt najlepsze dni w karierze tenisisty ma już za sobą. 30-letni Brytyjczyk był niegdyś klasyfikowany na 11 miejscu w międzynarodowym rankingu, dziś jest zaledwie na 119. Niespodziewanie dostaje szansę, dzięki której będzie mógł po raz ostatni stanąć do zawodów. W turnieju ma również wystartować młoda Amerykanka Lizzie Bradbury. Przebojowa dziewczyna po raz pierwszy stanie na kortach słynnego Wimbledonu, ale nie ma tremy. Pewnego dnia drogi Lizzie i Petera przecinają się. Wkrótce będą musieli wybrać między karierą a miłością.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-27 17:42:53

Ferie kończą się owszem .. ale tylko dla warszawki ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-26 00:18:47

kończą się ferie i nawet nic nie puszczą w tv normalnego;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-26 18:09:38

nie narzekaj. mnie ferie skończyły się już miesiąc temu i w ogóle ich już nei pamiętam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-26 21:25:39

mi też skończyły się miesiąc temu, ale szczerze? to się cieszę, bo nie wyobrażam sobie znowu przyzwyczajania się do chodzenia do szkoły, więc dobrze, że już mam to za sobą i po prostu żyję w myśl zasady: "byle do piątku"... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1