Filmowe propozycje weekendowe

05 Czerwca 2010

By nie tracić czasu na bezmyślne gapienie się w ekran, wybierz telewizyjną propozycję wartą obejrzenia. W ten weekend jest co pooglądać!

Filmowe propozycje weekendowe

Inne spojrzenie na związek…

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc. 12

Do Kornatowskich niespodziewanie przyjeżdża brat Krzysztofa, Mikołaj. Okazuje Julii swoje zainteresowanie. Krzysztof podejrzewa, że motywem jego wizyty nie jest tylko chęć spotkania się z rodziną. Iza każe Piotrkowi wynosić się z mieszkania. Tymczasem Monika nie daje za wygraną i walczy o odzyskanie Nowaka. Krzysztof gra z Adamem w squasha, co kończy się niefortunnym wypadkiem. Dawidzki zostaje trafiony piłką w czuły punkt. Okazuje się jednak, że to nie kontuzja wywołuje jego cierpienia, lecz nowotwór. Śmiertelne zagrożenie sprawia, że zarówno on, jak i Julia, muszą inaczej spojrzeć na swoje życie.

Sobota, TVN, 21:00, Był sobie chłopiec

Will jest nieuleczalnie "młodzieżowym" 38-letnim londyńczykiem. Bogaty, nieżonaty i bezdzietny, nie robi nic całymi dniami poza byciem na luzie, unikaniem odpowiedzialności i umawianiem się z kobietami. Jego życie jednak zmienia się, gdy spotyka 12-letniego Marcusa i jego post-hippisowską matkę, Fionę.

Niedziela, Polsat, 10:15, Podkręć jak Beckham

Jess Bhamra (Parminder K. Nagra), pochodząca z tradycyjnej hinduskiej rodziny nastolatka, mieszka z rodzicami w Anglii. Jej rodzice starają się wychowywać dziewczynę zgodnie z zasadami, wśród których sami dorastali. Zadaniem Jess jest więc nauka rodzimej kuchni oraz poślubienie hinduskiego chłopca. Nastolatka stara się jednak żyć tak, jak jej tutejsi rówieśnicy. Jej największym autorytetem jest gwiazdor piłki nożnej - David Beckham. Jess pragnie zostać piłkarką, dlatego razem ze swoją angielską przyjaciółką Jules (Keira Knightley) wstępuje do żeńskiej drużyny futbolowej. Niebawem obie zakochują się w trenerze, przystojnym Irlandczyku Joem (Jonathan Rhys-Meyers).

Sobota, TVP1, 20:25, Oliver Twist

Anglia lata 30. XIX wieku. 10-letni Oliver Twist (Barney Clark) jest sierotą i wychowuje się w kolejnych przytułkach, gdzie głoduje i zmuszany jest do ciężkiej pracy. Pewnego dnia zostaje wykupiony z przytułku i rozpoczyna pracę u przedsiębiorcy pogrzebowego, pana Sowerberry'ego (Michael Heath). Jednak po bójce sprowokowanej przez młodego pomocnika ucieka i wyrusza do Londynu. Poznaje tam kilkunastoletniego chłopca zwanego Cwaniakiem (Harry Eden), który trudni się drobnymi kradzieżami. Mieszka razem z grupą kieszonkowców u chciwego starca Fagina (Ben Kingsley), który współpracuje z bezwzględnym przestępcą Billem Sykesem (Jamie Foreman). Oliver zamieszkuje z nimi. Już wydaje się, że zostanie złodziejem, gdy niespodziewanie spotyka zamożnego pana Brownlowa (Edward Hardwicke), który postanawia wychować go jak syna. Fagin i Sykes boją się, że Oliver może zdradzić ich sekrety. Porywają chłopca. Na podstawie powieści Karola Dickensa. Reżyser, Roman Polański, ponownie zaprosił do współpracy "oscarową" ekipę "Pianisty". Za scenografię odpowiadał Allan Starski, za kostiumy - Anna Shepard, zdjęcia - Paweł Edelman, a za scenariusz - Ronald Harwood.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 21:10:15

Pie..rdolicie ku..rwa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 16:41:23

Hugh Grant jest boskii ! :D Kocham Cięęęę !! ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 15:38:07

ja ogladne tylko usta usta i byl sobie chlopiec reszta masakra

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 13:33:12

Był sobie chłopiec to jedyna logiczna propozycja telewizyjna na sobotę. Hugh Grant zawsze poprawia humor :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 13:17:30

nic ciekawego nuda nuda nuda nuda . : /

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 10:53:30

beznadzieja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-05 00:12:37

Hugh Grant <3!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1