Filmowe propozycje weekendowe

22 Maja 2010

Plany na leniwy weekend? By nie tracić czasu na bezmyślne gapienie się w ekran, wybierz telewizyjną propozycję wartą obejrzenia. W ten weekend jest na co spojrzeć!

Filmowe propozycje weekendowe
> -->

Sobota, TVP1, 14:15, Opowieść  walentynkowa

Dziennikarka radiowa Ally Simms (Emma Caulfield) od lat prowadzi popularne talk-show, w którym doradza swoim rozmówcom, jak wybrać idealnego kochanka. Według niej należy się kierować zamożnością, statusem zawodowym oraz prezencją potencjalnego partnera. W międzyczasie Ally szykuje się do ślubu z bogatym i przystojnym prawnikiem. Dzień przed ceremonią u kobiety zjawia się duch zmarłej Jackie Marley (Barbara Niven), jej poprzedniczki, osobowości radiowej i ekspertki w sprawach miłosnych. Zjawa musi ukazać swojej następczyni jej egoizm i cynizm, a także ostrzec ją przed skutkami takiej postawy. Jackie przypomina wydarzenia z przeszłości Ally, gdy ta w walentynki porzuciła swojego dawnego narzeczonego. Następnie pokazuje teraźniejszość, by Ally przyjrzała się swojemu obecnemu partnerowi. Informuje ją też, jak będzie wyglądała jej przyszłość. Czy Allie wyciągnie wnioski z tego spotkania? Współczesna romantyczna historia z elementami fantasy i szlachetnym przesłaniem. Nawiązuje w stylistyce do "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.

Inne spojrzenie na szukanie miłości…

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc. 10

Julia rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Zostaje przełożoną Doriana (Szymon Mysłakowski), który zakłada się z kolegą, że uda mu się ją  poderwać. Piotr i Iza nie rozmawiają ze sobą. Nowak chce się  pogodzić z żoną z pomocą Adama. Wkrótce wyjeżdża z Warszawy na firmowy obóz integracyjny. Towarzyszy mu odtrącona przez Dawidzkiego Monika. Zbliża się rocznica ślubu Agnieszki i Krzysztofa. Z tej okazji oboje w tajemnicy przed partnerem planują wspólny wyjazd. Ona rezerwuje bilety do Paryża, a on do Krakowa. Iza postanawia znaleźć Adamowi nową dziewczynę. Dawidzki umieszcza swój profil na portalu randkowym.

Papilot poleca! Komedia na sobotni wieczór!

Sobota, TVN, 21:00, Polowanie na druhny

Przyjaciele John Beckwith (Owen Wilson) i Jeremy Grey (Vince Vaughn), mediatorzy w sprawach zawodowych, mają oryginalne hobby. Łączy ich zamiłowanie do wpraszania się na imprezy weselne. Nieważne, czy to żydowski, włoski, czy irlandzki ślub. Najważniejsza jest darmowa zabawa i obecność ponętnych kobiet, które są podekscytowane już samą myślą o małżeństwie. John i Jeremy działają według ściśle opracowanych reguł. Podają się za przyjaciół rodziny i, wykorzystując swój osobisty urok, podrywają dziewczęta. W końcu jednak nadchodzi dzień, gdy wpadają we własne sidła. Podczas wesela córki rządowego dygnitarza Williama Cleary'ego (Christopher Walken) John łamie zasady. Zakochuje się w Claire (Rachel McAdams), siostrze panny młodej i jednocześnie jej druhnie, która ma już chłopaka, Zachary'ego "Sacka" Lodge'a (Bradley Cooper). Beckwith przekonuje przyjaciela, by skorzystali z zaproszenia rodziców Claire na przyjęcie w ich posiadłości. Jeremy, który flirtuje z młodszą druhną Glorią (Isla Fisher), zgadza się. W czasie wizyty w eleganckiej rezydencji dwaj podrywacze dostają kilka zupełnie niespodziewanych lekcji o miłości i związkach. Film otrzymał nagrody MTV w trzech kategoriach, m.in. dla świetnego duetu głównych bohaterów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-23 16:34:40

źle streściliście WPadkę, zupelnie o czymś innym jest ten film.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-22 23:23:02

wpadka!! super film:):) romantyczny;) extra! polecam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-22 17:32:58

Polowanie na druhny i twierdza mogą byc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-22 16:55:34

?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-22 00:27:50

lol.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-22 10:51:34

tez tak mysle!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1