Filmowe propozycje weekendowe

24 Kwietnia 2010

Planujesz leniwy weekend? By nie tracić czasu na bezmyślne gapienie się w ekran, wybierz telewizyjną propozycję wartą obejrzenia!

Filmowe propozycje weekendowe

Papilot poleca! Rozpocznij dzień niezobowiązującą, animowaną bajką z dużą dawką dobrego humoru!

Sobota, TVP1, 10:10, Nowe szaty króla

Andy, czasy starożytne. Młody i porywczy Kuzco jest indiańskim królem. Zupełnie nie dba on o potrzeby swoich podwładnych, sam zaś jest wciąż spragniony nowych rozrywek i bez skrupułów korzysta z wszelkich uroków życia. Jego nieodpowiedzialny sposób bycia i rządzenia wzbudza gniew starej damy dworu. Bezwzględna i zła Yzma zamierza pozbyć się Kuzco i zasiąść  na tronie. Zleca swemu pomocnikowi otrucie króla. Nieudolny Kronk myli jednak buteleczki z magicznymi miksturami i w rezultacie Kuzco zamienia się w lamę. W tej postaci trafia do domu dobrodusznego wieśniaka, Pachy. Ten decyduje się mu pomóc w odzyskaniu władzy lub przynajmniej ludzkiego wcielenia, a przy okazji chce wpłynąć na zmianę postępowania króla. Kolejna przebojowa animacja wyprodukowana przez studio Walta Disneya. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory Stinga.

W Polskiej wersji językowej, głos króla Kuzco, brawurowo podkłada Maciej Stuhr!

Papilot poleca! Kolejny odcinek apetycznego starcia nowoczesnej kobiety sukcesu z realiami świata polskich restauracji…

Sobota, TVN, 18:00, Kuchenne rewolucje

Uznana autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga bankrutującym właścicielom restauracji w Polsce, którzy nie radzą sobie z kryzysem ekonomicznym. Odwiedza lokale wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Obserwuje i analizuje sytuację oraz wytyka największe błędy. Próbuje potraw, testuje umiejętności kelnerów i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka restauracje i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się  ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie lokali dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler powraca, by sprawdzić, czy jej wskazówki są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej. Program powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares", którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

Inne spojrzenie na rozłąkę z ukochanym…

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc. 8

Osamotniony po wyjeździe Julii Adam snuje fantazje o ich przyszłym życiu z małą córeczką. Iza namawia go na randkę w ciemno, by zapomniał o ukochanej. Nowakowie organizują kolację, na którą zapraszają Dawidzkiego i Monikę, koleżankę Piotrka z pracy. Zwolniony z firmy Krzysztof szuka sobie nowego zajęcia. Chwilowo bezrobotny przejmuje niektóre obowiązki domowe. Gdy opiekuje się Stasiem, niemal dochodzi do tragedii. Julia wraca z Krakowa. Piotrek przypadkiem natyka się  na nią w sklepie. Opowiada o tym żonie i przyjaciołom. Postanawiają  zaaranżować spotkanie Adama z jego byłą dziewczyną.

Komedia z Benem Stillerem!

Sobota, TVN, 21:00, Dziewczyna z moich koszmarów

Kończący niedługo 40 lat Eddie Cantrow (Ben Stiller) pozostaje kawalerem z wyboru. Wreszcie po usilnych namowach swego ojca Doca (Jerry Stiller) postanawia rozejrzeć się  za odpowiednią kandydatką na małżonkę. Niebawem poznaje uroczą blondynkę Lilę (Malin Akerman). Szybko nabiera pewności, że to jest kobieta, z którą powinien spędzić  resztę życia. Po sześciu tygodniach znajomości para pobiera się i wyrusza w podróż poślubną do Meksyku. Tam Eddie z przerażeniem odkrywa, jak wielki błąd popełnił. Lila pokazuje, bowiem swoje prawdziwe oblicze - bywa męcząca, kłótliwa i ma dziwaczne upodobania seksualne. Mężczyzna jest na skraju załamania nerwowego. Właśnie wtedy spotyka swój prawdziwy ideał, przebojową i sympatyczną brunetkę, Mirandę (Michelle Monaghan). Współczesna wersja przeboju kinowego z 1972 roku z Charlesem Grodinem i Cybill Shepherd w rolach głównych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 14:41:40

kuzco był naprawdę świetny, zabawny jak niewiele bajek dla dzieci :)) Nawet doroslym sie spodoba :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 12:28:42

lepsze jest kogiel mogiel,a sami swoi tem mogą byc ujdzie .Albo jakas fajna komedia nie bedzie w TV.Wczoraj było step Ap2

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 15:00:56

step up 2 ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 12:27:16

lepsze jest kogiel mogiel,a sami swoi tem mogą byc ujdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 12:22:14

dziewczyna z moich koszmarow jest najlepsza! uwielbiam ta komedie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-24 08:39:42

a Sami swoi gdzie?> tvp2 jutro coś po 12

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1