Filmowe propozycje weekendowe

13 Marca 2010

Przeczytaj, jakie filmy umilą ci weekend, spędzony w przytulnej atmosferze domowego ogniska…

Filmowe propozycje weekendowe
Przeczytaj, jakie filmy umilą ci weekend, spędzony w przytulnej atmosferze domowego ogniska…

Serialowa propozycja na weekend!

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc. 2

Iza nie może się doczekać końca ciąży. Coraz bardziej irytuje ją zachowanie Piotrka, który wytycza najszybsze trasy do szpitala i popisuje się specjalistyczną wiedzą na temat porodu. Ostatnio często dochodzi między nimi do konfliktów. Wszystkie spory schodzą jednak na drugi plan, gdy Iza zaczyna rodzić. Agnieszka i Krzysztof rozmijają się w swoich teoriach dotyczących wychowania Stasia. On twierdzi, że dziecko zbyt wolno się rozwija i ma o to pretensje do Oksany. Adam i Julia nie potrafią ustalić, kto do kogo ma się wprowadzić.

Nowe show Polsatu!

Sobota, Polsat, 20:00, Tylko nas dwoje. Just the two of us.

Muzyczne show, w którym rywalizować będzie dziesięć śpiewających par składających się z profesjonalistów i amatorów. Znani artyści wystąpią w roli nauczycieli i będą mieli za zadanie jak najlepiej przygotować partnerów do wspólnego występu. W programie wystąpią: Halina Frąckowiak i Robert Kochanek, Ivan Komarenko i Paulina Sykut, Łukasz Zagrobelny i Joanna Koroniewska, Piotr Kupicha i Anna Bosak, Jacek Stachurski i Krystyna Czubówna, Ania Wiśniewska i Mariusz Pudzianowski, Małgorzata Ostrowska i Grzegorza Halama, Paulla i Artur Partyka, Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka, Jacek Wójcicki i Ewa Wachowicz. Efekty ich pracy będą oceniać widzowie oraz członkowie jury, w którym zasiądą Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak. Pary połączone są na dobre i na złe, więc błędy jednej ze stron zaowocują odejściem z programu zarówno ucznia, jak i jego mistrza. Widowisko poprowadzą Katarzyna Cichopek i Mariusz Kałamaga.

Kinowy hit bez wychodzenia z domu! Na ekranie Johnny Depp!

Sobota, TVP 1, 20:20, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) przebywa w niewoli u Davy'ego Jonesa (Bill Nighy). Elizabeth (Keira Knightley) i Will (Orlando Bloom) muszą zjednoczyć siły z niedawnym wrogiem, kapitanem Barbossą (Geoffrey Rush), aby go ratować i odzyskać "Czarną Perłę". Docierają do Singapuru, by spotkać się z bezwzględnym chińskim korsarzem Sao Fengiem (Chow Yun-Fat). Udaje im się namówić go, by pożyczył im statek z załogą, i odbijają Sparrowa. Teraz muszą się jeszcze zmierzyć z Jamesem Norringtonem (Jack Davenport) oraz jego dowódcą lordem Cutlerem Beckettem (Tom Hollander), który wszedł w posiadanie skrzyni z sercem Davy'ego Jonesa, dzięki czemu ma władzę nad tym groźnym piratem. Czeka ich długa podróż. Jones i jego "Latający Holender" panują nad morzami i ocenami. Sieją śmiertelny postrach wśród piratów. Ostatnia część trylogii o piratach. Film otrzymał dwie nominacje do Oscara: za najlepsze efekty wizualne i najlepszą charakteryzację.

Papilot poleca: Jeździec bez głowy to pozycja obowiązkowa! Kto nie widział, nie może przegapić okazji!

Sobota, TVN, 23:35, Jeździec bez głowy

Ichabod Crane, ekscentryczny przedstawiciel sił policyjnych reprezentuje dosyć nowatorskie podejście w kwestii rozwiązywania zagadek kryminalnych. Jego stosunkowo nowoczesne metody pracy zostają poddane próbie w momencie wysłania go przez zwierzchników do małego miasteczka Sleepy Hollow w celu zbadania serii zabójstw popełnionych, jak krążą pogłoski, przez bezgłowego jeźdźcę.

Na leniwy początek dnia… Szalona komedia z Rowanem Atkinsonem!

Niedziela, TVN, 15:15, Johnny English

Johnny English (Rowan Atkinson) jest pracownikiem biurowym brytyjskich tajnych służb. Na skutek jego błędu ginie agent numer jeden (Greg Wise), a kilka dni później, podczas jego pogrzebu, umierają w wyniku zamachu wszyscy pozostali agenci brytyjskiej Korony. Tymczasem okazuje się, że ktoś zamierza skraść królewskie klejnoty z zamku Tower. Z braku innych agentów Johnny musi przejąć obowiązki nieżyjących kolegów. Wraz ze swoim pomocnikiem Boughem (Ben Miller) udaje się na miejsce, aby pilnować wystawionych skarbów. Zgromadzeni goście, a wśród nich francuski biznesmen Pascal Sauvage (John Malkovich), sponsor renowacji klejnotów i daleki krewny monarchini, niecierpliwie oczekują przybycia królowej. Niestety, klejnoty koronne znikają jeszcze przed jej pojawieniem się na miejscu. Johnny English, wspierany przez Bougha i piękną Lornę Campbell (Natalie Imbruglia), rusza w pościg za złodziejami. Wkrótce odkrywa powód zniknięcia kosztowności. Udana parodia przygód Jamesa Bonda. W roli głównej wystąpił popularny komik brytyjski Rowan Atkinson, znany polskim widzom, jako Jaś Fasola. Partnerują mu zabawny brytyjski aktor Ben Miller, australijska piosenkarka Natalie Imbruglia oraz John Malkovich, znakomicie parodiujący francuski akcent.

Komedia i film akcji w jednym… Na ekranie Brendan Fraser!

Niedziela, TVP 2, 21:00, Mumia powraca.

Druga część kasowego przeboju z 1999 roku. Akcja rozgrywa się osiem lat później. Rick i Evelyn pobrali się i zamieszkali w Londynie. Szczątki kapłana Imhotepa i jego ukochanej Anck-su Numan spoczywają przez te lata w londyńskim muzeum. Wkrótce w mieście wybucha seria dziwnych zdarzeń.

Alicja Milewska

Zobacz także:

Gwiazdy na premierze filmu Ciacho

Która celebry tka wyglądała najlepiej?

W czym gwiazdy witały Nowy Rok?

Nadejście 2010 roku każda gwiazda chciała uczcić w dobrym stylu. Na czerwonych dywanach tej nocy królowały cekiny i szpilki z czerwoną podeszwą!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-14 16:18:49

albo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 21:23:10

yy .. zapomnieliście o bardzo dobrym filmie TRZYNASTKA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 19:07:08

Oczywiście show będzie ogladane w czasie przerw na reklamy na TVN hehehehe (czasem te reklamy do czegoś sie przydają )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 19:05:29

A ja ponieważ mam dość już Piratów , jeźdźców obejrzę "Usta usta" bo 1 odcinek był swietny i może ten nowy show polsatowski (chociaż nie spodziewam sie czegos szałowego )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 17:36:48

jestem fanem ńińdża

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 18:40:18

Ale źe niby źiółwi? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 17:35:18

polecam Jeździec bez głowy, już raz oglądałam i nie mogę się doczekać by znów go obejrzeć ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 17:31:14

Piracii <3333 Wbrew pozorom bardzo romantyczny.... + Johnny Deep i Orlando Bloom a dla panów Keira Knightley. Ten film po prostu 3ba znać ;]]]] Trzeba też znać poprawną pisownię nazwisk aktorów, a później się wypowiadać. Johnny DEPP.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 15:52:32

fajne są tym tyg filmy :D jeszcze ocean's 13 !!! nie wiem na co się zdecydować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 15:47:42

słabo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 14:52:52

Jeszcze 0 21:00 na TVN jest "Ocean's 13" jeśli ktoś lubi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-13 17:38:49

właśnie, kurde dlaczego oni każą nam wybierać pomiędzy dwoma extra filmami, a tak chciałam oglądnąć ten film ale cożż wolę Piratów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz