Dziś ostatni odcinek BrzydUli! O czym będzie Majka?

22 Grudnia 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów! Już dziś ostatni odcinek naszej ulubionej BrzydUli, czy Majka będzie równie wciągająca?

Dziś ostatni odcinek BrzydUli! O czym będzie Majka?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 22 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Grażynka rozmyśla o mieszkaniu, które chcieli kupić. Kinga chciałaby, żeby dzieci spędziły z nią całe święta w domu rodziców. Elżbieta pyta Beatę o wynik rozmów w banku. Zastanawia się, czy rodzina mogłaby pożyczyć brakujące pieniądze Rysiowi i Grażynce. Zyta zaprasza Michała na Wigilię do rodziców. Donata zarzuca Jackowi, że z premedytacją chciał jej zaszkodzić, pozbawiając ją sekretarki. Norbert czeka na Olę, jest w kiepskim nastroju. Okazuje się, że nie rozmawiał z Agatą.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

W kancelarii Antek oficjalnie podpisuje protokół przejęcia parafii. Proboszcz gratuluje mu. Wikary obawia się, czy podoła obowiązkom. Rodzina Józefiny postanawia wspólnie pożegnać Antoniego i podziękować mu za wszystko, śpiewając piosenkę specjalnie ułożoną na tę okoliczność. Kiedy Józefina i Wala przeglądają przepisy świąteczne, Swieta i Sławek przychodzą do kuchni. Młoda para opowiada o podróży poślubnej. Proboszcz przyjeżdża na plebanię do Hrubielowa. Ksiądz Artur chłodno go wita.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Zwoleńscy wypytują  Natalię o chłopaka. Dziewczyna mówi Łukaszowi, że rodzice podejrzewają, że Bartek jest jej chłopakiem. Mężczyzna namawia ją, by nie wyprowadzała ich z błędu. Paweł mści się na żonie, wysyłając jej obraźliwe SMS-y. Dziewczynie nie daje spokoju także Antonio, który nachodzi ją, chcąc się dowiedzieć, co dalej z ich związkiem. Julia podejrzewa, że jest w ciąży. Sąsiad oferuje pomoc Maćkowi i Władkowi.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Tomek i Kuba zmuszają  Darka, aby podpisał oświadczenie, że Sandra spłaciła dług. Dziewczyna boi się zemsty bandyty. Przypadkiem znajduje pistolet, który kupiła kiedyś Małgosia. Budzyński przekonuje Martę, że dziewczyna, z którą widziała go w restauracji, jest klientką. Łukasz jest załamany, bo nie może spotykać się z Gabi. Barbara Przypadkiem odbiera telefon od Kisiela. Odkrywa, że obaj z Lucjanem mają przed nią tajemnicę. Marek wysyła do Grażyny e-mail kończący romans. Kobieta decyduje się upozorować próbę samobójczą.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Marek szuka sposobów, by uzyskać przebaczenie Teresy za zdradę. Ta wydaje się  nieprzejednana i rozważa rozstanie z mężem. W końcu jednak mu wybacza. Atmosferę pojednania zakłóca telefon z banku. Okazuje się, że wykryto poważne uchybienia w dokumentach Wimmerów. Błażej i Grzegorz spotykają się z Interem. Chłopak jest zaskoczony niespodziewaną wizytą. Grzegorzowi ledwo udaje się opanować nerwy. Inter ma jednak dowody na to, że to nie on jest ojcem dziecka Oli. Paweł postanawia towarzyszyć Majce podczas rozprawy rozwodowej Stasiaka.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Agnieszka jest zdenerwowana na Kurta za niespodziewany pocałunek w redakcji. Następnego dnia Torstensson próbuje przekonać ją, by dała im szansę. Agnieszka składa wymówienie. Koledzy są w szoku. Torstensson próbuje odwieść Agnieszkę od tej decyzji, ale wszystko okazuje się bezskuteczne. Kinga stresuje się ślubem i swoją figurą. Staszkowi wreszcie udaje się porozmawiać z matką. Gdy jednak Lidia mówi mu, że Basia do niego nie pasuje, Staszek wybucha pretensjami do matki.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Odbywa się premiera nowej kolekcji Febo&Dobrzański. Ula jest przekonana, że Marek wyjechał z Pauliną do Włoch. Piotr dzwoni do Uli i prosi ją o spotkanie.

TVN, godzina 18:25, Majka

Majka Olkowicz to 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych. Stoi na progu spełnienia zawodowych marzeń i walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Jest zdolna, ambitna i przekonana, że podstawą szczęścia jest rozwijanie własnych pasji. Robi zdjęcia, wygrywa konkursy, a międzynarodowa kariera jest na wyciągnięcie ręki. Jednak los ma wobec niej inne plany. Angażuje w nie przystojnego Michała Duszyńskiego, architekta.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Magda zwierza się  Kamilowi, że zakochała się w Igorze. Kamil przestrzega dziewczynę, by nie wiązała z nim zbyt dużych nadziei. Magda nie słucha przyjaciela. Zimińscy mają wątpliwości, czy zdecydować się na wspólny urlop z Dębkami. Czują, że będą z tego kłopoty. Są o krok od wyznania Dębkowej, że rezygnują, gdy ta oświadcza, że kupiła już dla nich bilety. Weronika i Adam czekają na wizytę w przychodni leczącej niepłodność. Wdają się w rozmowę z parą, która stara się o dziecko już od kilku lat. Poznane małżeństwo narzeka na zabieg in vitro.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (117)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-24 17:24:31

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-29 17:17:58

brzydula lepsza i to o wieeeele ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-26 17:39:38

Ta cała Majka jest nudna :/ ale BrzudUla była o wiele lepsza!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 22:01:10

szkodaaa że Brzyduli juz koniecc..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 19:51:22

Skończyła się nasza Brzydulka :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 14:47:31

a wlasnie bo wczoraj nie widizalm koncowki tej Majki moglby mi ktos powiedziec o co chodzilo z tymi pomylonymi pacjentkami?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 21:51:39

ze zapłodnili Majkę, a nie tę inną! ... 0.o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 11:45:35

Ta Majka trochę dziwna... wgl jak można pomylić pacjentki? x/ to tylko u nas coś takiego możliwe...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 23:42:31

Henry Jackman - Amoria POLECAM nuta z finałowej sceny;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 23:26:08

W oryginalnej kolumbijskiej wersji Brzyduli była kontynuacja- serial Ecomoda, który miał dwadzieścia parę odcinków, główni bohaterowie byli razem, mieli maleńką córeczkę, a ich firma miała jakieś tam problemy. Myślę, że u nas będzie coś podobnego ;-).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 23:16:40

jakoś w weekend w dd tvn był wywiad z aktorami brzyduli. powiedzieli,że serial ma się skończyć tak,aby była możliwa kontynuacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz