Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

08 Maja 2016

Oto wyznania niektórych `zdrajców Allaha`...

islam

Chociaż nie mówi się o tym głośno, są osoby, którzy przestają wyznawać islam i przechodzą na chrześcijaństwo. Niektórzy stają się też ateistami. Wszyscy eks muzułmanie starają się to ukryć, gdyż ze strony wyznawców Allaha grozi im niebezpieczeństwo. Taka decyzja to dla islamistów bluźnierstwo i zdrada. 

W tamtym roku `Daily Mail` doniósł o przypadku muzułmanina, który przeszedł na chrześcijaństwo. Mężczyzna jest mieszkańcem Bradford w Wielkiej Brytanii i kilkakrotnie był atakowany fizycznie przez dawnych współwyznawców. Podczas jednego z ataków otrzymał kilka ciosów kilofem. Gdyby nie to, że z pomocą przybiegli mieszkający niedaleko Polacy, prawdopodobnie by już nie żył. W rezultacie historia zakończyła się dla niego wstrząśnieniem mózgu, złamaniem ręki oraz pęknięciem rzepki. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę.

Podobnych przypadków jest oczywiście dużo więcej. Byli muzułmanie często działają w podziemiach. Muszą ukrywać, że stali się chrześcijanami. Muszą udawać także w przypadku, gdy wyrzekli się islamu na rzecz ateizmu.

Oto wyznania niektórych ze zdrajców Allaha.

Zobacz także: Mój chłopak muzułmanin

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-09 20:06:18

re: Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

DROGI PAPILOCIE ! lubię czytać wasze artykuły ale bardzo denerwuje mnie to że ze jest zawsze tyle stron ! Nie lepiej zrobić artykuł na jednej stronie ? Nie chce mi się tak ciągle klikać a potem znowu żeby powrócić do strony głównej. Pomyślcie o zmianach na lepsze . Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-09 19:47:04

re: Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

> Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie, świątynie, swoich bogów, swoje prywatne światopoglądy, filozofie, swoich królów, oraz dzięki swej mądrości odnosili wielkie sukcesy w dziedzinach, którym się oddawali. Niewykluczone, że wśród nich żyli także ci, którzy szanowali wzajemnie swoje przekonania, byli dobrymi ludźmi i nie chcieli nikogo urazić dążąc w ten sposób do światowej jedności. Jednak i to nie wystarczyło, aby uchronić się przed falami potopu. Dlatego, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czemu tylko ośmioosobowa rodzina Noego ocalała z całej ludzkości? Dlaczego tylko dzięki jedynemu i prawdziwemu Bogu żywemu, który stworzył Niebo i Ziemię oraz dał nam z miłości swego Syna Jezusa Chrystusa jako przebaczenie naszych win - mamy życie wieczne w obfitości? Czy tylko Noe to rozumiał? Zobacz jak dzisiejszy świat troszczy się o Ciebie. Pragnie różnymi sposobami WCISNĄĆ Ci NA SIŁĘ to, co zniszczyło już ówczesny świat w falach potopu. Więc co dziś uczynisz z Jezusem Chrystusem jako swoją Arką do życia wiecznego? Czy wiesz jak być zbawionym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gosia
(Ocena: 5)
2016-05-08 09:43:08

re: Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

Ale Wy jesteście monotematyczni... Zastanawiam się, co się stało z fajny lifestylowym portalem, który zmienił się w prawicowo-lewacką stronę, na której jednego dnia mamy artykuły prawicowe typu o islamie, dzieciach a z drugiej szerzycie lewactwo i feministyczne dyrdymały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1