Europejki szczerze o polskich mężczyznach: Czy to dobry materiał na faceta?

04 Marca 2017

Opinie były różne, ale wiele słów się pokrywało.

związek z Polakiem

Polak według stereotypowej opinii to pijak i złodziej. Mniej więcej taka pogłoska krąży za granicą, chociaż oczywiście niektórzy obcokrajowcy doceniają Polaków za ich gościnność, uprzejme traktowanie kobiet, przywiązanie do tradycyjnych wartości oraz piękną historię, w której wykazali się walecznością oraz odwagą.

Niestety niewiele dobrego do powiedzenia mają o Polakach same Polki. Kobiety wytykają im nieudacznictwo, brak ambicji czy dbałości o fizyczny wygląd. Na celowniku znalazła się również zależność od rodziców, miłość do piwa oraz ograniczanie żon w ich karierze zawodowej.

Postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej opiniom, które krążą o Polakach, a zwłaszcza o ich zachowaniach dotyczących relacji damsko-męskich. Nie zapytałyśmy jednak Polek, ale Europejki. Niektóre z dziewczyn to nasze znajome na stałe mieszkające w Polsce, a pozostałe to ich koleżanki, które przyjechały tu w ramach zagranicznej wymiany szkół. Wszystkie miały mniejszy bądź większy kontakt z naszymi mężczyznami. Czy z ich perspektywy polscy faceci są apetycznym kąskiem?

Zobacz także: Polacy czy obcokrajowcy - z kim wolisz się związać?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 00:27:48

Hmm troche w tym prawdy jest.Mieszkam juz jakis czas za granica i jakies tam spostrzezenia mam. Najgorsza wada wsrod polakow jest ta smieszna mania wywyzszania sie(przy czym czesto wysmiewanie i gardzenie innymi narodowosciami) i cwaniactwo.Kazdy uwaza sie za osmy cud swiata,a w rzeczywistosci to sloma z butow wystaje.To jest tak smieszne i zenujace,ze az boli :D Pajacowanie i wychwalanie sie,ze czego to oni nie potrafia(czesto tez wychwalanie sie w kwestiach lozkowych) czego nie maja i czego nie kupia i za ile. No i wyglad,bez problemu rozroznie mojego rodaka na ulicy,gust zerowy,fryzura to nadal albo lysa glowa albo wlosy na zel.Porozmawiac tez nie ma o czym bo jedynie czym sie interesuja to pilka nozna i ogolna niechec do osob posiadajacych chocby o ton ciemniejszy kolor skory niz oni sami. Ogolnie rzecz biorac,porazka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-05 21:11:31

Facet Polak,Taki sam, jak inni facet innej narodowości. W każdym kraju znajdziemy ich z wadami i bez.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 14:03:20

Niestety to smutna prawda, ze polscy faceci reprezentują znacznie niższy poziom niz np Francuzi czy chociażby CZesi i Włosi z północnej i centralnej części kraju. Polacy nie dbają o siebie, zle sie ubierają, zazwyczaj są przaśni i bez pieniędzy. Jeśli zdarzy sie juz jakis ponad przeciętna, jak na ten kraj, to myśli ze jest królem życia i mógłby wystukać Adriane Limę, żałosne. Nie warto generalizować, ale prawda jest taka, ze sporo u nas Januszy z małymi możliwościami , ale za to z wybujałym ego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 13:10:47

Niestety dużo prawdy jest w tym, że Polacy nie umieją się usamodzielnić, traktują kobiety jak sprzątaczki i nie prawią nam w ogóle komplementów. Mam faceta Polaka i jest cudowny aczkolwiek niewielu takich jest niestety. On sam mówi, że ma wielu kolegów, którzy w końcu powinni ogarnąć się życiowo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 12:23:14

Polacy są spoko. Spotykałam się z kilkoma i nie mam złych doświadczeń. Byłam we Włoszech i Francji i tamtejsi faceci wydali mi się nachalni i zbyt pewni siebie. Pozytywne wrażenie wywarli na mnie Czesi - podobna mentalność, ale znacznie więcej uśmiechu. Ja bym swojego niebieskookiego Polaka nie zamieniła na bardziej "zachodni" (a już na pewno nie "wschodni") model.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 11:36:42

Mój mężczyzna jest Sikhem, nie zamienię go na nikogo innego! Zwłaszcza na nudziarza bez ambicji-Polaka. Polacy są zakompleksieni, niezaradni, nudni, nie dbają o siebie, oczekiwania z kosmosu, sfrustrowani...Nieraz słyszałam odnich niewybredne komentarze po swoim adresem typu ,,hinduska dz...a" lub ,,kur...a ciapatego"-to świadczy o biedzie umysłowej. Cóż, ciężko żyć ze świadomością że nikt cie nie chce-nawet Polki. Niech się zastanowią nad sobą, bo skoro Polki wolą obcokrajowców a nawet UWAGA Muslimów (brrrrrrr) to coś z nimi widocznie nie jest ok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 12:20:13

Z każdą kobietą, niezależnie od narodowości, która wybiera muzułmanina, jest coś nie tak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 12:31:59

Zgadzam się, też nigdy bym nie wybrała Muslima ale skoro Polka woli muzułmanina a nie Polaka to jakie można mieć zdanie o naszych facetach?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-03-04 13:44:56

Ale wiecie, ze sikhizm to nie islam? Ale twarz potraficie idealnie wymodelowac :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 11:10:05

Niestety nie wiele mozna dobrego o nich powiedziec choć wiadomo nie wszyscy sa tacy sami ...najgorsze jest to ze wiekszosc ma niesamowite wymagania do kobiet a sami wygladaja zachowuja sie tragicznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 11:29:20

Dokładnie, też to zauważyłam. Poznałam wielu facetów 25+, którzy zamiast się ogarnąć życiowo mieszkają z rodzicami i wydają zarobione pieniądze na jakieś bzdury. Zaniedbany, bez ambicji, ale od kobiety już wymaga, żeby była ambitną, wysportowaną pięknością, która w dodatku będzie mu gotować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 06:49:14

Dno nie faceci, od 5 lat nie mieszkam w Polsce I widze ogromna roznice we wszykim! Polacy to mami Sunni ktorzy nie sa nauczeni dbania o kobiety czekaja, az kobieta ugoruje, wyprasuje,posprzata, itd.... nudni we wszykim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz