Co warto obejrzeć w telewizji Pierwszego Dnia Świąt?

25 Grudnia 2012

A jednak także i w tym roku w naszych domach zagości kultowa Pretty Woman oraz rozbrajający i uroczy Kevin!

Pretty Woman

TVP 1, 20:20, Nasza niania jest agentem, komedia

Bob Ho tylko z pozoru wydaje się skromnym sprzedawcą długopisów. W rzeczywistości jest tajnym agentem CIA i zajmuje się tropieniem przestępców. Fakt ten ukrywa przed wszystkimi, a w szczególności sympatią, Gillian. Pewnego dnia kobieta prosi Boba, aby zajął się trójką jej dzieci, które nie są przyjaźnie do niego nastawione. Zadanie nie będzie łatwe, tym bardziej że w tym samym czasie uaktywniają się rosyjscy terroryści. Bob musi pogodzić obowiązki szpiega i troskliwej niani.

TVP 2, 20:05, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

TVP 2, 21:40, Pretty Woman, komedia romantyczna

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, która stała się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, pewnego dnia spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas pobytu w Los Angeles.

TVN, 11:15, Charlie i fabryka czekolady, film przygodowy

Bohaterem jest pochodzący z ubogiej rodziny Charlie Bucket. Tuż obok domu chłopca mieści się fabryka czekolady, należąca do ekscentrycznego Willy`ego Wonki. Pewnego dnia Wonka ogłasza konkurs, w którym nagrodą będzie wstęp do jego bajkowo-czekoladowego królestwa. Wygrają ci, którzy znajdą ukryte w batonach złote kupony. Jednym z wybrańców losu zostaje Charlie. Chłopiec w towarzystwie dziadka i czwórki innych dzieci wyrusza na spotkanie przygody. Kraina łakoci oprócz takich cudów, jak czekoladowe wodospady, kryje też w sobie wiele pułapek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-25 11:15:52

ale fajnie, że leci pretty woman, aż mi szkoda, że nie jestem w polsce ;c chociaż u mnie wczoraj dali dwie części kevina pod rząd, więc też ok ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-25 10:22:14

Nie wiem co to ma byc .. prawie wgl nie ma swiatecznych filmow !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1