Co w weekend w serialach?

30 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co w weekend w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Piątek, 30 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Elżbieta wybiera się na cmentarz, aby zrobić porządki przed dniem Wszystkich Świętych. Michał wykręca się od pomocy w transporcie i nie chce powiedzieć, co będzie robił wieczorem. Jerzy przypomina mu o wizycie w lokalu Kingi. Czesia namawia Darka, aby zaczął załatwiać kredyt na nowe mieszkanie. Darek uważa, że najpierw trzeba znaleźć odpowiedni lokal. Norbert chce zaprosić Olę na zaduszki jazzowe. Ola przyznaje się koledze, że wyjeżdża do Ostrowca na grób chłopaka.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Rumcajs spotyka Szymona i informuje go, że Tracz chce się z nim spotkać. Okazuje się,  że Szymon stracił w kasynie wszystkie pieniądze, które otrzymał  od Oliwii. Lesiak przychodzi do biznesmena. Janusz chce mu dać szansę na odzyskanie straconych pieniędzy. Stawia jednak warunek: Szymon musi udzielić wywiadu, w którym opowie, że Oliwia jest oszustką. Zbyszek oświadcza Grzybowej i Tośkowi, że postanowił wejść w spółkę.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe

Zaniedbywany przez Sambora Krzyś nie radzi sobie z emocjami, ciągle chodzi smutny. Wojtek zamierza wyjechać z Iwoną do Krakowa. Prosi kolegę, aby zajrzał do Blanki. Ten niechcący wyjawia małej, kto jest jej ojcem. Dziewczynka jest w szoku. Anna, ulubiona przedszkolanka Krzysia, mdleje. Wyniki badań wskazują na raka. Sambor musi wyjaśnić, że doszło do fatalnego nieporozumienia. Przekazał wyniki innej Anny. Żakowa żali się Tretterowi, że nie wiedziała o śmierci Doroty.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Paweł niechętnie zgadza się na udział w spotkaniu Marysi z Beatą i jej mężem, Jarkiem. Wizyta Beaty i Jarka w domu Krzyżanowskich kończy się nieprzyjemnie. Emilka nie może sobie poradzić z uczuciem wstydu z powodu bilboardu. Śmiałek przyjeżdża do Wrocławia i daje córce do zrozumienia, jak bardzo jest nią rozczarowany. Artur z Rafałem próbują wyegzekwować zapłatę od klientów za usługi serwisu randkowego. Paweł opowiada Marysi o listach od Magdy.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Paulina postanawia wyjechać do Włoch. Aleks przekonuje ją, że nie powinni się poddawać. Ula zaczyna urzędowanie jako prezes Febo & Dobrzański. Violetta prosi ją, żeby przywróciła do pracy Sebastiana. Marek oddaje Uli gabinet i odchodzi z firmy.

Niedziela, 1 listopada

TVP 1,  godzina 17:20, Ojciec Mateusz

W mieście pojawia się jasnowidz uzdrowiciel, Dorian. Monika przypadkowo spotyka Doriana, który diagnozuje jej chorobę. Po wizycie u niego zmiany chorobowe się cofają. Wyniki badań przeprowadzonych w pracowni Janiaka są wręcz wzorcowe. Monika zaczyna więc namawiać innych do odwiedzenia uzdrowiciela. Tymczasem jedna z byłych pacjentek Doriana zostaje znaleziona martwa.

TVP 1, godzina 20:15, Dom nad rozlewiskiem

Małgosia zarabia dorywczo, pisząc recenzje książek. Chociaż lubi to zajęcie, chciałaby znów otrzymać etat. Zaprzyjaźnia się z młodą, energiczną ekspedientką. Małgosia kupuje w miasteczku kolorowe kalosze dla Kaśki, Basi i siebie. Chce jakoś udobruchać Kaśkę, która wciąż jest nieszczęśliwa. W końcu Małgosia wpada na pomysł, jak poprawić jej humor. Jadą we trzy w odwiedziny do gospodarza, który odkupił byczka urodzonego przez Buśkę. Kaśka od razu odzyskuje radość życia.

TVP 2, godzina 21:05, Czas honoru

Grażyna pomaga Wandzie wydostać się z izolatki. Janek szuka kryjówki dla Leny, postanawia ukryć narzeczoną w piwnicy w kamienicy Sitka. Margaret ostrzega Michała, że Niemcy pytali o niego w odlewni. Ruda zajmuje się obserwacją domu, w którym zainstalowano radiostację. Rappke wypuszcza grupę agentów. Jeden z nich trafia do szpitala Marii, inny na Kercelak. Danka przekazuje Margaret zgłoszenie Heleny do pracy w konspiracji. W lokalu Woźniaka goście podejrzewani o kontakt z podziemiem kierowani są do stolika z zainstalowanym podsłuchem.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Komedie romantyczne niszczą związki!

Pokazują idealne życie, przez co nasze oczekiwania wobec partnera rosną i związek się rozpada… Czy to prawda?

Wielka prowokacja w Mam Talent? 

Czy zamieszanie wokół Kasi Popowskiej i Kasi Sawczuk jest tylko wielką prowokacją TVN-u?     

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-31 14:04:23

Paweł niechętnie zgadza się na udział w spotkaniu Marysi z Beatą i jej mężem, Jarkiem. Wizyta Beaty i Jarka w domu Krzyżanowskich kończy się nieprzyjemnie. Emilka nie może sobie poradzić z uczuciem wstydu z powodu bilboardu. Śmiałek przyjeżdża do Wrocławia i daje córce do zrozumienia, jak bardzo jest nią rozczarowany. Artur z Rafałem próbują wyegzekwować zapłatę od klientów za usługi serwisu randkowego. Paweł opowiada Marysi o listach od Magdy. PIERWSZA MIŁOŚĆ RZĄDZI:}

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 14:28:03

Jo kce mode na sókces :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 12:58:56

za 3 tygodnie Rysiek z Klanu puści się z jakąś zdzirą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 09:32:46

Jakby przepisane żywcem z fakt TV?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 08:51:54

.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 06:02:07

Fajnie że można poczytać ale i tak najlepiej jest obejrzeć wcześniej na necie filmy niż czekać haha :) POZDRO PAPILOTKI :*..........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 04:39:04

heh:) i znowu Plebania...jak nie tekst taki jak w Klanie, to zdanie urwane w pół...oj Papilot Papilot dajecie dupy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 14:00:41

heh dupy to dałas Ty bo chyba nie dowidzisz w Plebani nie jest urwane zdanie tylko wyraz jest poniżej , no ale tak to jest jak ktoś nie dowidzi pff

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 15:50:06

niedowidząca niedomagająca niedoszła kobieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz