Co w weekend w serialach?

16 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co w weekend w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Piątek, 16 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Monika i Feliks budzą się po upojnej nocy. Mariola wyprawia profesora Deptułę do pracy i dzwoni do nauczyciela muzyki poleconego przez Annę. Ola robi wymówki Norbertowi z powodu nieobecności na seminarium u Smosarskiego. Agnieszka przypomina Cezaremu, że wychodzą do teatru. Rodzice obiecali zająć się Zosią. Feliks postanawia wyjść wcześniej z urzędu, żeby szybciej być z Moniką. Paweł po raz kolejny przychodzi do gabinetu Edyty. Teraz ma pewność, że zawieszona w czynnościach lekarka kontynuuje praktykę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Producent telefonuje do Oliwii i prosi ją o spotkanie. Justyna zwierza się proboszczowi, że pieniądze, które dostali od Oliwii, wcale nie uczyniły ich szczęśliwymi. Ludzie ze wsi biorą ich teraz za bogaczy. Za parę groszy sprzedali się, a zyskali tylko zawiść i złość. Producent oświadcza Oliwii, że musi zerwać z nią kontrakt. Mówi otwarcie, że ktoś wpływowy, z dużymi pieniędzmi, nie życzy sobie jej udziału w filmie i podaje jej adres hotelu, w którym zatrzymał się ów tajemniczy biznesmen. Oliwia przychodzi do Janusza.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe 

Podczas pogrzebu były mąż Doroty oskarża Sambora o jej śmierć. Na cmentarzu Zybert na chwilę traci przytomność. Monika z Jędrasem namawiają go na wyjazd do sanatorium. Zybert chce, aby zamienili się z nim mieszkaniami. Kuba występuje w telewizji. Wypada świetnie dzięki Zosi i technikom zapamiętanym z kursu menedżerskiego. Wiki wyjaśnia Przemkowi swoją sytuację rodzinną. Dochodzi do kolejnej scysji, dziewczyna zrywa z nim. Agata zostaje wypisana ze szpitala. Żakowa uważa, że szpital nie może nic zrobić dla pozostającego w śpiączce ojca Wójcika.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Jan zmienia zdanie na temat ojcostwa. Próbuje dać do zrozumienia Stefani, że zgadza się, by mieli dziecko. Ta jednak już przestała myśleć o macierzyństwie. Rozmowa z Teresą uświadomiła jej, jaką cenę trzeba zapłacić za bycie matką. Teresa informuje Kingę, że ma zamiar wrócić do pracy. Dziewczyna wydaje się być temu niechętna. Dochodzi między nimi do kłótni. Dziennikarka telewizyjna odwiedza Marka w pracy. Namawia go na występ w programie telewizyjnym. Paweł opowiada Mariuszowi o spotkaniu z Magdą i wspomina czasy spędzone w domu dziecka.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Pschemkowi udaje się namówić Ulę na radykalną zmianę wizerunku. Marek nie jest w stanie przywrócić Sebastiana do pracy. Aleks umawia się z Ulą na podpisanie ugody, którą chce wykorzystać do przejęcia kontroli nad firmą.

Sobota, 17 października

TVN, godzina 20:00, Niania

Frania ma problem z nadwagą i nie może pojechać na wycieczkę, którą  Maks proponuje jej z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu. W ramach rekompensaty postanawia zorganizować w restauracji przyjęcie dla rodziny i znajomych. Konrad nie traci nadziei na zdobycie serca Karoliny i po raz kolejny oświadcza się jej. Frania i Karolina zostają uwięzione w zepsutej windzie, gdzie ta pierwsza zaczyna rodzić.

Niedziela, 18 października

TVP 1,  godzina 17:20, Ojciec Mateusz

W kościele zostaje ukąszony przez węża przedsiębiorca, Lipski. Michał znajduje gada. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Trzeba natychmiast znaleźć antidotum, w przeciwnym razie Lipski umrze. Ksiądz Mateusz dowiaduje się, że podejrzanym o podrzucenie węża jest Minas Ormianin zwolniony z pracy przez Lipskiego. Mężczyzna zostaje aresztowany. Na posterunku pojawia się ciężarna żona Minasa Gajana, która zapewnia policjantów o niewinności męża. Ksiądz Mateusz postanawia ich odwiedzić.

TVP 2, godzina 21:05, Czas honoru

Halbe pokazuje Rainerowi zdjęcia Władka i Kamila zrobione w restauracji Woźniaka. Władek zakochuje się w od pierwszego wejrzenia w nowej łączniczce, Rudej. Michał pokazuje Margaret legitymację z fabryki Woyciechowskiego. Sowińska wyjaśnia Bronkowi sytuację Elżbiety, której Niemcy rozstrzelali rodzinę. Otto tłumaczy Marii, że otrzymał rozkaz pracy w jej szpitalu i nie mógł odmówić. Michał przekazuje Celinie fałszywe dokumenty na nazwisko Beata Heinemann. Mosler daje Kwapiszowi pieniądze. Michał i Celina jako małżeństwo poznają w kasynie Halbego.

TVN, godzina 22:15, Teraz albo nigdy

Zbliża się chwila ślubu Basi i Andrzeja. Między Olgą a Marcinem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Przyjaciele decydują się w prezencie ślubnym podarować młodej parze wycieczkę na Maderę. Michałowi bardzo zależy na spokojnej rozmowie, która miałaby wyjaśnić wzajemne stosunki z Martą. Ona sama nie wie, jak ma traktować deklaracje Michała. Zniszczenie ślubnej sukni Basi jest początkiem pechowych wypadków towarzyszących ceremonii zaślubin. Franka pragnie zacieśnić związek z Marcinem, ale on się temu sprzeciwia.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (45)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-17 15:32:17

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=93cdf6df

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-17 00:00:31

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=dc8a5716

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 22:46:22

http://www.allegro.pl/item784630069_lg_cookie_kp500_pelen_zestaw_gwarancja_tanio.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 20:42:03

Będzie się działo w "Teraz albo nigdy" ;d xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 19:14:30

no patrz a juz myslalam ze zobacze ule ladna i nawet obejrzalam dzis odcinek a tu nie pokazali jej =(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 19:19:24

to było wiadome ;/ pewnie nie pokażą jej jeszcze przez kilka odcinkow...przecież to taki chwyt, żeby więcej ludzi z ciekawości oglądało :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 18:56:49

może wiecie gdzie mozna znależć kolejny odcinek Brzyduli??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 18:51:02

no ale już w poniedziałek ją pokażą no i oczywiście Ula przyjdzie do firmy... jestem ciekawa jaka minę zrobi Marek :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 19:54:00

Ciekawe raczej jaką Paulina xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 18:22:15

No niezle sie skonczyla Brzydula Nie pokazali jak wyglada Klamcy pewnie w nastepnym odcinku tez nien pokarza Jaaaa nie moge juz tak dlauzej zyc w niepewnosci...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 18:29:09

Kup Bravo, tam jest cały artykuł ze zdjęciami ;ppp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 17:39:05

czas honoru jest najlepszym serialem moim zdaniem, dopiero jak zaczęłam go ogądać to zobaczyłam jak różni się od historii w innych serialach które są takie troche bajkowate

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 19:21:03

Czas Honoru nie odzwierciedla w 100% tamtejszej rzeczywistości, holokaustu itp. to nie jest serial typowo historyczny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 17:13:01

http://www.allegro.pl/item769163264_vila_2_w_1_piekna_i_modna_swietny_material_r_m.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz