Co w weekend w serialach?

02 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co w weekend w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Piątek, 2 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Leszek próbuje odwieść Bognę od pomysłu wyjazdu do domu rodzinnego. Kobieta jest jednak nieugięta. Alicja przynosi Krystynie nowe wiadomości. Dostała list elektroniczny, który Anna wysłała z wyjaśnieniami do kochanki Andrzeja. Na razie nie ma ochoty na kontakty z Surmaczową. W związku z wyjazdem rodziny do Brzezin Rysiek i Mariusz planują dużo pracować. Leokadia ze łzami w oczach przychodzi do gabinetu Feliksa. Mąż wychodzi po rozprawie z aresztu, dlatego Feliks musi odejść. Edyta szykuje się na spotkanie z Pawłem.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Malwina w wyzywającym stroju przechadza się po delikatesach. Grzybowa i Tosiek ganią  ją za nieodpowiednie ubranie. Nowacki informuje Zbyszka, że wynegocjował 50 procent więcej za sprzedaż domu. Zbyszek w dalszym ciągu się waha, jeszcze nie podjął decyzji o sprzedaży. Malwina czuje, że jej dni w delikatesach są policzone. Od kilku dni obserwuje Grzybową i Tośka, którzy o wszystko się kłócą. Janusz podjeżdża pod restaurację. Oliwia, w wieczorowej sukni, już czeka. Okazuje się, ze Malwina ma sporą wiedzę na temat marketingu i prowadzenia sklepu.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe 

o szpitala trafia emerytowana nauczycielka polskiego. Kobieta rozpoznaje w Pawicy dawnego ucznia, który uciekł kiedyś z akademii. Aby ją przekonać do leczenia kamieni w drogach żółciowych, Pawica z Beatą odgrywają scenę ze "Ślubów panieńskich". Wojtek sporo ryzykuje, decydując się zostać dawcą wątroby dla Blanki. Iwona dowiaduje się, że mężczyzna jest ojcem dziewczyny. Dorota wszędzie dopatruje się zagrożenia. Mówi Samborowi, że chciałaby z Krzysiem wyjechać do Francji. Sambor jest przeciwny, dyktuje warunki rozstania. Dorota ulega wypadkowi.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Zaniepokojony Weksler poszukuje cennego przedmiotu, który znajomy powierzył mu na przechowanie. Karol nie zdaje sobie sprawy, że jego córka postanowiła sprzedać  cudzą własność. Zdezorientowany mężczyzna zaczyna podejrzewać,  że to Paweł mógł się dopuścić kradzieży. Tymczasem w szkole, w ramach zemsty, grupa licealistów robi nauczycielce geografii nieprzyjemny kawał. Rozgoryczona postawą Jana, Stefani rozważa rozstanie. Opiekując się Danusią, marzy o własnym dziecku.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Piotrem, który wypoczywa w tym samym ośrodku, co ona. Niespodziewanie mężczyznę odwiedza kobieta, którą  on przedstawia jako żonę. Violetta dostaje kolejny prezent i zaczyna korespondować z tajemniczym wielbicielem. Marek odwołuje ślub. Paulina i Aleks zawiązują pakt przeciwko Markowi.

Sobota, 3 października

TVN, godzina 20:00, Niania

Michał oświadcza się Małgosi. Maks jednak nie chce zgodzić się na ten ślub. Frania i Małgosia przekonują go, że to dobra decyzja. Młoda Skalska uparcie powtarza ojcu, że kocha Michała i na pewno będzie z nim szczęśliwa. Ceremonia ślubna ma się odbyć w domu Skalskich. Michał zaprasza na ślub część rodziny. Okazuje się, że jego kuzynką jest Beata Kozidrak. Frania jest tak podekscytowana jej wizytą, że dostaje skurczów porodowych. Maks wiezie ją do szpitala. Okazuje się, że to fałszywy alarm, ale Frania musi zostać na noc w szpitalu.

Niedziela, 4 października

TVP 1,  godzina 17:20, Ojciec Mateusz

W Sandomierzu wybucha epidemia ciężkich zatruć pokarmowych. Okazuje się, że wszyscy chorzy jedli jabłka z ekologicznej farmy przybysza z Warszawy, niejakiego Jeżewskiego. Owoce tuż przed sprzedażą spryskano toksycznymi środkami owadobójczymi. Sprawa wygląda na sabotaż. Jeżewski miał wielu wrogów. Nie płacił najemnym pracownikom. Ukrainiec Mykoła domagał się od niego zaległej wypłaty. Warszawiak popadł też w konflikt z Walczakiem, miejscowym rolnikiem. Walczak wcześniej zgłosił kradzież dużej ilości pestycydów.

TVP 2, godzina 21:05, Czas honoru

Michał rozpoczyna zbieranie informacji o oficerach Abwehry. Janek przygotowuje zaproszenia ślubne. Bronek wciąga do współpracy Antka. Grażyna mówi Helenie, że Wanda jest na liście osób wywożonych do Oświęcimia. Podsuwa jej pomysł przekupienia niemieckiego urzędnika z al. Szucha. Władek spotyka się z Marią przy grobie Czesława. Lena mówi Jankowi, że ktoś ją śledzi. Michał zleca Hani obserwacje Halbego. Mosler proponuje Sajkowskiemu posadę dozorcy. Kwapisz szantażuje Janka. Schneider próbuje uwieść Wandę.

TVN, godzina 22:15, Teraz albo nigdy

Basia nalega, aby Andrzej i Marcin pogodzili się. France również na tym zależy, ale Marcin jest nieprzejednany. Ostro zabrania France wtrącać się w jego sprawy. W aptece Marty pojawia się nowy klient. Jerzy jest zachwycony Ewą, którą tam spotyka. Mężczyzna wymusza na Marcie pomoc w umówieniu się z Ewą. Interesy Edyty i Roberta idą w bardzo dobrym kierunku. Robert staje się także jej powiernikiem. Edyta bardzo przeżywa wyprowadzenie się Michała. Marta obiecuje Robertowi wypytanie Michała o jego plany związane z Edytą.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (32)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-03 20:53:43

http://Rajaaaaa.mondozoo.com zapraszam! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-03 12:32:33

Na Wspólnej nie lecia ani w piątek ani w weekend, a co do Na dobre i na złe tak Dorota nie żyje, a Krzyś się znajdzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-03 10:43:27

"Na Wspólnej" gdzie jest? :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 21:01:16

czy wie ktoś może czy dorota z na dobre i na złe zmarła podczas tego wypadku ?? a co stało się z Krzysiem ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 23:47:06

właśnie też miałam o to pytać bo również jestem ciekawa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 20:45:59

Ta Stefani z Pierwszej Miłości to jest jakaś porażka totalna xD Co to jest za babsztyl, stu procentowo głupia blondynka xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 21:59:46

aktorka jest mądra, ale idealnie gra :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 19:39:45

SPRZEDAM; http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14796240

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 17:46:40

BrzyDula i Teraz albo Nigdy is CoOl.!:]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 20:13:16

chyba "are" zamiast "is" ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 22:54:05

boże. ty widzisz a nie grzmisz. ;|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 16:56:07

Nie wie ktoś, co te dzieciaki wykombinują w Pierwszej Miłości?? Tej nauczycielce?? Bo strasznie ciekawa jestem;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 18:54:43

Zawieszą jej biurko na ścianie i przykleja jej jakiś tam prywatny kubek...Ona sie wkurzy i powie im że są zwierzętami...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 21:38:07

i wyjdzie. ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 15:57:34

Lubię Brzydulę.. i Czas honoru też jest całkiem fajny ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-02 15:11:36

czas honoru rządzi!! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz