Co w weekend w serialach?

25 Września 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane w weekend! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co w weekend w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Piątek, 25 września

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Krystyna martwi się  o bezpieczeństwo Agnieszki i Zosi. Paweł próbuje sprawę  zbagatelizować i przekonać żonę, że nie będzie dalszych działań ze strony przebywającego w areszcie Mirona. Elżbieta odwiedza wuja Stefana w sprawie Poli. Radzi się go, czy jest jakiś sposób, inny niż małżeństwo z Polakiem, aby jej pomóc w urządzeniu się w Polsce. Rysiek kończy remont u Eli. Bożenka z Kamilą wybierają się razem z nim do domu, aby zabrać trochę rzeczy potrzebnych Bożence na czas przeprowadzki na Sadybę. Rafalski ma dla Jasia propozycję na weekend.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Natan modli się  na cmentarzu żydowskim. Prosi Boga o wskazówki co do miejsca pochówku rabina. Na cmentarz przychodzi Blumental i oświadcza, że jest w posiadaniu jadu rabina Mendla. Doktor kupił go od jakiegoś człowieka. Natan odbiera to jako znak, że gdzieś w pobliżu leży święty mąż. Wala dowiedziała się od Krysi, że Sławek cały wieczór pił w knajpie i dlatego nie przyszedł na spotkanie ze Swietłaną. Sławek postanawia porozmawiać ze Swietłaną. Wyznaję dziewczynie, że sprawiła mu wielką przykrość i pokazuje jej ogłoszenie matrymonialne.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe 

Wojtek chce poznać  córkę, zanim zdecyduje się na bycie dawcą. Sytuacja jest coraz poważniejsza - wątroba Blanki przestała funkcjonować. Do szpitala trafiają z wypadku samochodowego dwaj mężczyźni. Kierowca umiera na stole operacyjnym. Okazuje się, że został postrzelony. Lżej ranny pasażer nie mówi wszystkiego lekarzom i policji. Dorota odkrywa, że strzał padł z bliska. Jest zdania, że Sambor wiedział o tym wcześniej i chroni mężczyznę. Pacjent podsłuchuje tę rozmowę i bierze ich jako zakładników. Z opresji wybawia ich Zosia.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Sabina próbuje uwodzić  Pawła. Wekslerowie postanawiają wysłać córkę na kurs językowy za granicę. Dziewczyna jest zdenerwowana faktem, że niczego z nią nie uzgodniono. Mariusz wyznaje Marysi, że zdradził  Salupę. Chłopak martwi się, że mógł się zarazić wirusem HIV. Kinga spotyka się z Rafałem. Podczas spaceru w parku prowokuje go do pocałunku.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Tamara jest bardzo zestresowana pierwszym wydaniem numeru "Babskiego Życia". Kobieta jest tak zmęczona, że nie pojawia się w redakcji. W szpitalu Łukasz dowiaduje się, że Darek będzie chodził, a uraz okazał się mniej poważny, niż sądzono. Łukasz spotyka się z Kacprem i razem świętują początek "nowego życia". Pierwsza wizyta Łukasza na rehabilitacji kończy się pierwszym małym sukcesem. Tymczasem statek z transportem wina ma znaczne opóźnienie, więc Kacper martwi się, że ładunek nie zdąży na otwarcie winiarni. Zyga obiecuje pomoc.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Marek nie może pogodzić się z odejściem Uli. Jedzie nad Wisłę, w miejsce, gdzie był z nią na randce. Nie wie, że ona też się tam wybiera. Sebastian i Violetta postanawiają zjednoczyć siły, żeby pogodzić Marka z Pauliną.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Weronika podejrzewa, że jest w ciąży. Mówi o tym Agnieszce, która wyznaje, że też chciałaby mieć dziecko. Po wizycie u lekarza Weronika mówi Adamowi, że ich radość była przedwczesna. Kinga walczy z Michałem o zachowanie baru Ziębów i biura podróży Ewy. Jednak Maria przestrzega Kingę, by przede wszystkim zadbała o swoje małżeństwo. Tymczasem Michał nie wraca na noc do domu. Kamil postanawia pójść do poradni ze swoim problemem. Jego decyzja daje Zuzie nadzieję na odbudowanie ich związku.

Sobota, 26 września

TVN, godzina 20:00, Niania

Apolonia daje Frani listy, które pisała w czasie wojny do Rysia, dawnej niespełnionej miłości. Frania uważa, że to świetny materiał na musical i proponuje go Maksowi. Pomysł wydaje się doskonały, bo Skalski wynajął teatr i nie bardzo wie, co z nim zrobić. Maks jednak, ku zdziwieniu wszystkich, nie przyjmuje propozycji. Listami zaczyna interesować się Lucjan Kutyś, odwieczny rywal Skalskiego. Apolonia przekazuje mu prawa, ale umowa jest nieważna prawa ma Teresa. Maks wystawia musical, który okazuje się wielkim hitem.

Niedziela, 27 września

TVP 1,  godzina 17:20, Ojciec Mateusz

Początek wakacji przynosi dwa ważne wydarzenia w życiu Michała: chłopiec rozpoczyna pracę  u pewnego biznesmena oraz trafia na archeologiczny rarytas ślady celtyckiego pochówku. Niestety, wkrótce cenne znalezisko zostaje zdewastowane i rozgrabione. Głównym podejrzanym jest niejaki Lenar, miejscowy poszukiwacz skarbów. Ksiądz Mateusz i Michał trafiają do jego domu podczas policyjnej akcji. Chłopca, amatora łatwej pracy i szybkiego zarobku, zaskakuje rozległa wiedza domniemanego przestępcy. Ksiądz też jest zaintrygowany tym człowiekiem.

TVP 2, godzina 21:05, Czas honoru

Wanda jest przesłuchiwana przez Schneidera. Mężczyzna jest nią wyraźnie zainteresowany. Z Berlina przyjeżdża zastępca Kellera, Lars Rainer. Rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci poprzednika. W getcie rozpoczynają się wywózki. Sajkowscy oczekują na transport. Niespodziewanie zjawia się Mosler, który kolejny raz proponuje im pomoc. Karol próbuje zdobyć fałszywy paszport, chce uciec za granicę. Nie wie, że na jego tropie są już Bronek i Długi. Michał poznaje nową szefową, Margaret. Rozpoczynają pracę w komórce kontrwywiadu.

TVN, godzina 22:15, Teraz albo nigdy

Edyta sugeruje Michałowi, że za bardzo przejmuje się Martą. Olga przychodzi do Marcina i wspomina pewną noc. Basia skarży się Marcie na Andrzeja i Olgę. Edyta zaprasza Martę i Basię na wspólne zakupy. Karol jest pochłonięty studiowaniem poradników ciążowych. Andrzej dowiaduje się, że Zdzisio chce się wyprowadzić od Anny. Marcin próbuje ostrzec Andrzeja przed Olgą. Basia i Marta dochodzą do wniosku, że nie grozi im przyjaźń z Edytą. Ona z kolei planuje pozbyć się ich z życia Michała. Marcin mówi Andrzejowi, że przespał się z Olgą.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-27 11:57:55

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=60b4268e

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 20:07:09

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=d7401e0e

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 17:37:08

www.4lol.pl obejrzycie tam np.odcinek teraz albo nigdy z jutra :) ale jest tez wiele innych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 15:21:21

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=6766368d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 19:42:30

dzisiaj nie ma na wspólnej ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 19:02:55

http://allegro.pl/item750517138_zestaw_ciuchow_ubran_rzeczy_bcm_rozmiar_36.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 15:59:10

To samo pisze wszędzie, w programie tv do gazety wyboreczej, na wp..... jest napisane!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 16:54:13

obie formy są poprawne!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 19:23:24

Pisze jest niepoprawne ;). Jest zaakceptowane do jezyka ale jest to forma niepoprawna. Tak jak sobie i se .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 21:42:12

Jest poprawna. Do niedawna była błędem, ale obecnie jest poprawna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 15:40:24

To samo pisze wszędzie, w programie tv do gazety wyboreczej, na wp.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 14:59:51

wszystko ściągnięte w wp brawo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-25 14:42:14

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=0c1b02c9

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz