Co się wydarzy w najbliższych odcinkach seriali?

17 Września 2009

Przeczytaj, co się wydarzy w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co się wydarzy w najbliższych odcinkach seriali?

Przeczytaj, co się wydarzy w życiu twoich ulubionych bohaterów dziś, jutro oraz w czasie weekendu!

TVP 1, Klan. Odcinek 1727.

Cezary dzwoni do Agnieszki, aby wyjaśnić niedawne nieporozumienie. Krystyna wspomina Pawłowi o spotkaniu ze Smosarskim w mieszkaniu Agnieszki. Beata wraca wcześniej z targów w Poznaniu. Prezentuje pracownikom nagrodę - statuetkę za ekoprodukt roku i prosi Leszka, aby jeszcze ją zastępował. Chce zrobić dzieciom niespodziankę. Dziennikarka Kasia odwiedza Agnieszkę. Podekscytowana Bożenka wypytuje Grażynkę o wrażenia po zebraniu w nowej szkole. Michał spotyka się w kafejce z Polą. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godzina 18:00.

TVP 1, Klan. Odcinek 1728.

Elżbieta wraca do tematu fikcyjnego ślubu Michała z Polą. On twierdzi, że chce tylko pomóc dziewczynie i zarzeka się, że nic nie jest jeszcze przesądzone. Na spotkaniu z Polą odmawia ożenku. Beata budzi Małgosię do szkoły. Dziewczynka z żalem orientuje się, że tata już się wyprowadził. Podczas lunchu Beata oświadcza Jackowi, że zgadza się, żeby znów z nimi zamieszkał. Cezary proponuje Agnieszce wyjazd na weekend nad jezioro Wigry. Wychowawca klasy Bożenki i Kamili opowiada o konkursie historycznym, do którego przystąpiła ich szkoła. Emisja: Piątek, 18.09.2009, godzina 17:35.

TVP 1, Londyńczycy. Odcinek 2.

Andrzej z Asią zadomowili się już w lofcie. Asia pracuje w salonie kosmetycznym. Nieoczekiwanie odwiedza ją tam Steven, który jest wyraźnie zainteresowany zacieśnieniem znajomości. Wizyta znanego DJ-a odmienia sytuację zawodową Asi, która zyskuje w oczach kierowniczki. Dom Darka wymaga remontu. Darek chce go wyremontować przed powrotem Marioli ze szpitala. Pomagają mu w tym robotnicy z jego ekipy: Wiesio, Robal i Młody. Ale kiedy Darek nie ma pieniędzy na wypłaty dla swoich pracowników, ekipa chce zejść z placu budowy. Kłopoty w pracy zaczynają go przytłaczać. Wojtek próbuje zaprzyjaźnić się z Kasią. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 20:25.

TVP 1, Ojciec Mateusz. Odcinek 2.

W Sandomierzu zostaje zamordowany doktor Nowak, miejscowy anestezjolog. Policja podejrzewa o zabójstwo ojca operowanej dziewczynki, który odgrażał się lekarzowi, przekonany, że to z jego winy dziecko zapadło w śpiączkę. Niezawodny ojciec Mateusz odkrywa jednak prawdziwą przyczynę śmierci anestezjologa. Emisja: Niedziela, 20.09.2009, godzina 17:20.

TVP 2, Tancerze. Odcinek 2.

Do szkoły przybywa nowa pani prezes zarządu, tancerka Aleksandra Szymanowska, ciotka Sylwii, kiedyś rywalka Alicji na scenie. Bernarda odwiedza była żona, Łucja. Prosi go, żeby przyjął do pracy jej przyjaciela Carlosa, młodego kubańskiego tancerza. Podanie Carlosa trafia do Heleny, która zatrudnia przystojniaka. W ręce studentów wpada płyta z tańcem erotycznym Alicji. Robert podkłada płytę na zajęciach. Alicja wyznaje wykładowcom prawdę o swojej przeszłości. Rada szkoły na czele z Aleksandrą ma zadecydować o jej dalszym losie. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 21:40.

TVP 2, Barwy szczęścia. Odcinek 305.

Basia uważa, że syn niepotrzebnie odszedł z pracy. Adam zwierza się Kasi z problemów z rodziną Jeleniów. Dziewczyna postanawia odwiedzić Michała i porozmawiać z nim o Adamie. Jednak Wanda wyprasza ją z sali. Roman jest wściekły na Agatę za próbę kradzieży w sklepie. Zapowiada, że pośle ją do szkoły prowadzonej przez zakonnice. Teresa uważa, że Roman jest zbyt ostry dla córki. Zenek ma problemy ze zdrowiem. Zaniepokojony tym Zdzisio każe mu iść do lekarza. Zenek jednak bagatelizuje sprawę. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 20:05.

TVP 2, Na dobre i na złe. Odcinek 376.

Po weselu Monika musi zostać dłużej w szpitalu z powodu alergii. Marta, w towarzystwie Bożenki, jedzie na cesarskie cięcie. Rodzi chłopca i dziewczynkę. Na oddział trafia Cezary. Mężczyzna bełkocze i czuć od niego alkohol. Wiktoria stwierdza, że to pijak i nie ma sensu się nim zajmować. Okazuje się, że Cezary jest ciężko chory, a Wiki zbagatelizowała symptomy, które zauważyła Agata. Wiktoria musi odnaleźć Wojtka potrzebny jest natychmiastowy przeszczep wątroby Blanki. Wojtek dowiaduje się o istnieniu córki. Emisja: Piątek , 18.09.2009, godzina 20:05.

Polsat, Pierwsza miłość

Kinga odwołuje spotkanie z Rafałem. Martwi ją to, że nie widuje on syna. Grupa licealistów prowadzi w hipermarkecie zbiórkę żywności w związku z akcją "Podziel się posiłkiem". Uczniowie dzielą się na dwa rywalizujące ze sobą obozy. Wojtek prosi Emilkę o rękę. Dziewczyna odmawia, podejrzewając, że jego oświadczyny zostały wymuszone. Teresa dowiaduje się, że Jan nie ma zamiaru zostać ojcem, podczas gdy Stefani jeszcze niedawno twierdziła, że jest zupełnie przeciwnie. Artur kupuje ojcu prezent urodzinowy. Odcinek 951. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 18.00.

Polsat, Pierwsza miłość

Sabina znika po lekcjach, choć Paweł miał ją odwieźć do domu. Dzięki pomocy Oli, udaje się mu znaleźć zbuntowaną nastolatkę. Spotkanie motocyklistów w klubie u Kingi początkowo przebiega w miłej atmosferze. Nastrój psuje się, gdy dziewczyna zauważa, że Rafał i jego znajomi fascynują się oglądaniem w internecie wypadków motocyklowych. Wojtek spędza wieczór w mieszkaniu Emilki. Nagle otrzymuje telefon od Magdy, która twierdzi, że została napadnięta. Dziewczyna przyjeżdża do mieszkania Emilki. Odcinek 952. Emisja: Piątek, 18.09.2009, godz. 18.00.

Polsat, Samo życie. Odcinek 1321.

Pino i Agnieszka godzą się. Wieczorem organizują przyjęcie. Następnego dnia Pino oznajmia Agnieszce, że zamierza otworzyć sieć sklepów z meblami importowanymi z Włoch i zająć się dekoracją wnętrz. Zamierza zarabiać tyle, by Agnieszka nie musiała pracować. Agnieszka jednak nie chce porzucać redakcji. Tamara przyznaje się w redakcji, że była u Łukasza i powiedziała mu o spisku, mającym na celu pomoc przyjacielowi. Bartnik podrywa Anetę. W redakcji dochodzi do awarii komputerów. Staszek pracuje całą noc i rozwiązuje problem. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 19.30.

Polsat, Samo życie. Odcinek 1322.

Agnieszka namawia męża by rozpoczął pracę w redakcji. Chce nauczyć się języka włoskiego, aby lepiej dogadywać się z mamą Pina. Torstensson myśli o zatrudnieniu Staszka jako informatyka. Mężczyzna jest zachwycony propozycją, którą przekazuje mu Marysia. Julka jest rozczarowana. Trener, do którego się zaleca, z kimś się spotyka. Łukasz nie ma pojęcia, co powinien dalej robić w życiu. Rozmawia w miarę spokojnie z Kiką i bawi się z Zosią. Gdy wyjeżdża z bloku Karoliny, dochodzi do wypadku. Emisja: Piątek, 18.09.2009, godz. 19.30.

TVN, BrzydUla. Odcinek 167.

Wychodzi na jaw powód, dla którego Pschemko trzyma w pracy nieudolnego asystenta. Violetta postanawia zostać druhną Pauliny i urządzić jej wieczór panieński. Ula mówi Markowi, że przejrzała jego plan. Zrywa z nim. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 17:55.

TVN, BrzydUla. Odcinek 168.

Aleks cieszy się, że wreszcie znalazł słaby punkt Marka i podczas najbliższego posiedzenia zarządu doprowadzi do jego odwołania z funkcji Prezesa Febo&Dobrzański. Ula boi się, że Jasiek nie zda matury, którą ma pisać następnego dnia. Postanawia przemówić bratu do rozumu. Marek przyznaje się, że dostał od Sebastiana prezenty. Zapewnia jednak Ulę, że cynicznie jej nie uwodził. Prosi ją o wybaczenie. Emisja: Piątek, 18.09.2009, godz. 17:55.   

TVN, Na Wspólnej. Odcinek 1153.  

W tajemnicy przed rodzicami Ola i Daniel wyjeżdżają na Słowację. Tymczasem Zimińscy są zaskoczeni, że ich córka tak długo nie wraca ze szkoły. Danka odkrywa, że Ola uciekła z domu. Sławek zabiera Żanetę na spotkanie z Grześkiem. Żaneta przyznaje się Marii, że jedzie zobaczyć się z mężem. Jest pełna nadziei, ale Grzesiek gasi jej entuzjazm. Naczelny proponuje Igorowi staż w redakcji sportowej gazety. Na fali sukcesu Igor postanawia odzyskać swoją miłość. Tymczasem Nowicki oświadcza się Mai. Emisja: Czwartek, 17.09.2009, godz. 20:05.

TVN, Teraz albo nigdy. Odcinek 40.

Tomek wydaje się bez pamięci zakochany w Marcie. Rozstając się z nią rano, od razu proponuje spotkanie wieczorem. Dziewczyna ma jednak inne plany - umówiła się na wino i plotki z Basią. Basia prosi Andrzeja, aby odwiózł ją wieczorem do Marty. Chłopak obiecał jednak Oldze, że pomoże jej wybrać mieszkanie. Basia nie jest zachwycona bliskimi kontaktami narzeczonego z byłą. W zamyśleniu przygląda się swojemu pierścionkowi zaręczynowemu... Emisja: Niedziela, 20.09.2009, godz. 22.30.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Jak telewizja wpływa na samopoczucie?

Zdaniem socjologów, oglądanie serwisów informacyjnych ma wiele zalet - poprawia nastrój i daje wrażenie efektywnego wykorzystywania czasu.

Telenowele uczą samodzielności

Wielowątkowa narracja, piętrowe narastanie problemów, romanse, zdrady, tajemnicze zniknięcia i nieoczekiwane powroty - liczbę wyznaczników tych produkcji można mnożyć, jedno jest jednak pewne - wciągają.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (93)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-20 10:56:20

nie ma mody na sukces;/// beznadziejne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-20 08:32:33

http://www.wygraj100.info/?t=52643163 <-zagraj i wygraj 1OOzł:) ja juz wygralam:) POLECAM!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-19 17:27:28

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=6a81ff11

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 21:01:01

Możecie co tydzień pisać takie artykuly bo ja jestem bardzo ciekawa co się zdarzy w nastepnych dniach naszych ulubionych seriali:):):):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 19:58:47

BOYFRIEND JACKET http://allegro.pl/item742831776_boyfriend_jacket_h_m_marynarka_topshop_vintage.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 19:47:37

jaaaa na wspolnej zawsze gorą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 19:04:26

na wspólnej najlepsze ;] kto przyzna racje ?;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 18:17:12

Zgarnij super nagrody w konkursie blend-a-med! http://www.3dwhite.pl/?click=7f2bcfe9557ffce5af9bc5c2009d0600

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 18:09:45

oj papilot nie lubi m jak miłość bo już drugi raz nie chce nam powiedziec co tam sie wydarzy..... nie ładnie ;p ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-18 17:10:55

h.u.j ci w d.u.p.e.!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz