Co oglądać w lutym? Lista nowości SHOWMAX

31 Stycznia 2018

Lutowe nowości w Showmax dostarczą widzom naprawdę silnych wrażeń! Rusza wyczekiwany w napięciu serial Botoks w reżyserii Patryka Vegi.

lutowe nowości showmax

Produkcja została zrealizowana specjalnie dla Showmax i będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników platformy. Nie zabraknie szokujących scen powiązanych z funkcjonowaniem służby zdrowia. W serialu, rozwijającym wątki z filmu o tym samym tytule, występują m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Sebastian Fabijański, Tomasz Oświeciński i Piotr Stramowski.

Poza głośną premierą serialu Patryka Vegi na widzów czeka również cosobotnia dostawa przewrotnego humoru w SNL Polska. Show co tydzień zaskakuje nowymi prowadzącymi, ale przede wszystkim bawi dobrze realizowanymi skeczami, które często nawiązują do obecnych wydarzeń politycznych i medialnych. Na scenie programu wystąpili dotychczas m.in. Piotr Adamczyk, Jakub Gierszał, Joanna Krupa i Tomasz Karolak. Skecze, takie jak teleturniej z udziałem papieży, parodia Nostalgii Taco Hemingwaya czy Rodzinka Królów podbiły serca widzów i rozbudziły apetyt na więcej. W najbliższym odcinku SNL Polska w roli prowadzącego wystąpi Filip Chajzer, a na scenie muzycznej zagra zespół Xxanaxx.

W lutym na Showmax nie zabraknie również kobiecego akcentu – The Bold Type to serial inspirowany życiem i pracą redaktorki naczelnej magazynu Cosmopolitan, Joanny Coles. Bohaterkami są trzy młode dziewczyny pracujące na swój sukces w prestiżowym magazynie kobiecym. Pierwszy sezon serialu dostępny od 14 lutego.

Wraz z odcinkowymi produkcjami na platformie Showmax ukażą się również kultowe propozycje filmowe, takie jak Big Lebowski czy Park Jurajski oraz nowe, polskie produkcje – Szatan kazał tańczyć oraz Mały Jakub. To jednak tylko niektóre z propozycji lutowej dostawy hitów na Showmax.

SZCZEGÓŁOWE OPISY LUTOWYCH PREMIER

BOTOKS - serial Patryka Vegi – co środę nowy odcinek


Po najgłośniejszym filmie roku Patryk Vega powraca z serialem zrealizowanym specjalnie dla Showmax. Po najgłośniejszym filmie roku Patryk Vega powraca z serialem zrealizowanym specjalnie dla Showmax. Film o tym samym tytule bił rekordy oglądalności – w 3 tygodnie od wejścia na wielkie ekrany przyciągnął do kin ponad 1,5 mln widzów. Przy okazji wywołał ogólnopolską dyskusję na temat polskiej służby zdrowia. Reżyser zrealizował serial pokazujący zupełnie nowe wątki oraz pogłębiający historię znaną z kontrowersyjnego filmu Botoks.

Małgosia zmienia płeć i staje się Markiem. Na drodze do nowej tożsamości seksualnej przechodzi przez prawdziwe piekło. Daniela i Darek, uczestnicy pijackich libacji, biorą udział w kursie na ratowników medycznych, gdzie dają upust swoim destrukcyjnym skłonnościom. Beata ulega wypadkowi motocyklowemu, pada ofiarą gwałtu w szpitalu i planuje słodką zemstę na swoim oprawcy. Magda bije rekordy w liczbie przeprowadzonych aborcji, ale w momencie zajścia w ciążę zaczyna kwestionować wybory swoje i ordynatora. Doktor Banach zaczyna specjalizować się w chirurgii plastycznej kobiecych narządów płciowych. Poznaj mroczną twarz polskiej służby zdrowia. Brutalna prawda o tym, że leczenie w naszym kraju grozi śmiercią.

SATURDAY NIGHT LIVE POLSKA – co sobotę nowy odcinek


Kultowy program rozrywkowy nareszcie w Polsce! Z SNL Polska sobotnie wieczory są gorące i emocjonujące jak nigdy dotąd. Prowadzącymi byli już między innymi Piotr Adamczyk, Robert Biedroń, Joanna Krupa i Tomasz Karolak. W sobotę 3 lutego w roli prowadzącego wystąpi Filip Chajzer, gościem muzycznym będzie Xxanaxx.

THE BOLD TYPE – premiera 14 lutego


Trzy dziewczyny próbują osiągnąć sukces, pracując w prestiżowym czasopiśmie dla kobiet. Ich perypetie w świecie zdominowanym przez ładnych ludzi w pięknych ubraniach to temat serialu pełnego zarówno uroczych, zabawnych momentów, jak i smutnych, refleksyjnych chwil. W rolach głównych zobaczymy Katie Stevens , finalistkę programu Idol, znaną również z Faking It, a także Aishę Dee, którą wdzowie Showmax mogą znać z horrorowej antologii Channel Zero. Z kolei Meghann Fahy to weteranka kultowych seriali, takich jak Żona idealna czy Plotkara. Opowieść oparta na biografii szefowej amerykańskiego Cosmopolitana nie tylko dla młodzieży!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz