Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zróbmy sobie wnuka, Pięknotki na wojnie, Lockout)

01 Lipca 2013

Oto, co na poniedziałkowy wieczór przygotowały poszczególne stacje telewizyjne.

Pięknotki na wojnie

HBO 2, 18:00, Droga życia, dramat obyczajowy

Tom niedawno stracił syna, Daniela, który zginął w Pirenejach podczas pieszej pielgrzymki szlakiem św. Jakuba. Mężczyzna jedzie do Europy po prochy dziecka. Kiedy przybywa na miejsce, postanawia wyruszyć w góry. Chce przejść trasę, którą zamierzał pokonać Daniel, a tym samym uczcić jego pamięć. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że Tom nie ma żadnego doświadczenia trekkingowego. W drodze towarzyszą mu: Holender Joost, Kanadyjka Sarah oraz Irlandczyk Jack. Każde z nich znalazło się na życiowym zakręcie i poszukuje nowego pomysłu na siebie.

HBO, 18:35, Przygody Tomka Sawyera, film przygodowy

Tomek Sawyer mieszka razem z ciotką w małym miasteczku w stanie Missisipi. Razem z przyjacielem, Huckleberry Finnem, bawią się w piratów i poszukiwaczy skarbów. Marzą o przeżyciu wielkiej przygody. Wspólne zabawy pozwalają zapomnieć im o nudzie mieszkania w małym miasteczku. Pewnego dnia życie chłopców się odmienia. Przypadkowo wpadają oni na ślad tajemnicy związanej z mroczną zbrodnią.

FilmBox HD, 19:30, Pięknotki na wojnie, komedia

Górne Charmoussey to świetnie prosperujący kurort narciarski. Nieopodal, u podnóża gór, znajduje się miejscowość Charmoussey, która z powodu położenia, braku śniegu oraz panującej w kraju recesji przędzie coraz gorzej. Mieszkańcy sąsiednich miasteczek od lat rywalizują ze sobą. Wzajemna niechęć sięga zenitu podczas dorocznych wyborów miss regionu. Dotychczas odbyły się 22 edycje konkursu, za każdym razem koronę najpiękniejszej zdobywała dziewczyna z Górnego Charmoussey.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz