Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Żegnaj blondyneczko, Francuski numer, Wszystko o mojej matce)

10 Czerwca 2013

Oto nasze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Wszystko o mojej matce

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1776

Andrzej usiłuje spokojnie porozmawiać z Basią o rozstaniu, lecz żona nie zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Wyrzuca mężowi, że ją zdradził. Andrzej nie pozostaje jej dłużny. Przypomina, że od dziewięciu lat wychowuje Kubusia, który nie jest jego synem. Marta nie potrafi poradzić sobie z faktem, że Pawłowi przeszczepiono serce Janusza. Kiedy Konarska znika z domu, Paweł obawia się, że ukochana odeszła od niego.

ale kino+ HD, 18:00, Wszystko o mojej matce, dramat obyczajowy

Manuela, przełożona pielęgniarek w Instytucie Transplantologii w Madrycie, samotnie wychowuje syna Estebana. W dniu jego 17. urodzin matka zabiera go do teatru. Po spektaklu stara się zdobyć autograf słynnej aktorki, Humy Rojo. Artystka jednak szybko wsiada do taksówki. Esteban usiłując ją dogonić, wpada pod koła samochodu. Po jego śmierci zrozpaczona Manuela postanawia pojechać do Barcelony, którą opuściła przed 17 laty, będąc w ciąży, i odnaleźć ojca Estebana, aby mu opowiedzieć o synu, którego nie zdążył poznać.

Polsat, 20:00, Bank, thriller

Agent Interpolu Louis Salinger wraz z asystentką prokuratora generalnego Eleanor Whitman starają się zdobyć dowody świadczące o przestępczej działalności przedstawicieli jednego z najpotężniejszych banków na świecie. Okazuje się, że władze instytucji brały udział w praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią, a także próbowały destabilizować pracę rządów. Śledztwo prowadzi Salingera i Whitman do Berlina, Mediolanu, Nowego Jorku oraz Stambułu. Oboje ryzykują życie, ponieważ podejrzani zrobią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz