Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zamrożone marzenie, Poznaj moich Spartan, Zakochana na zabój)

17 Lipca 2013

Te filmy możesz obejrzeć w telewizji jeszcze dziś wieczorem!

Zamrożone marzenia

FilmBox Family, 19:35, Zamrożone marzenia, film przygodowy

Amy Clayton była łyżwiarką figurową, która dawniej odnosiła sukcesy na tafli lodowej. Przed czternastoma laty przeżyła tragiczny wypadek i musiała zrezygnować z ukochanego sportu. Amy postanawia wziąć pod swoje skrzydła i wytrenować nastoletnią dziewczynę. Mimo czerpania dużej satysfakcji z pracy, powrót na lodowisko okazuje się być dla niej nie lada wyzwaniem. Amy musi zmierzyć się z bolesną przeszłością, uporządkować życie osobiste i wyszkolić uczennicę na zawodową łyżwiarkę.

HBO 2, 19:50, Dzienniki z Poll, dramat obyczajowy

Rok 1914. Ostatnie spokojne lato w przededniu wojny. Nastoletnia Oda von Siering przyjeżdża z Berlina do Poll, nadbałtyckiej miejscowości zamieszkanej przez Niemców, Rosjan i Estończyków. Zamierza pochować w rodzinnym grobowcu prochy matki, która niedawno zmarła, oraz odwiedzić ojca. W Poll ma okazję zaobserwować nasilające się konflikty pomiędzy bałtycką szlachtą i estońskimi anarchistami. Pewnego dnia Oda podejmuje decyzję, która może poważnie zaważyć na jej życiu.

TVN 7, 20:00, Jedwab, melodramat

Francuska prowincja, rok 1861. Młody Hervé Joncour, mąż Hélene, rozpoczyna pracę dla pana Baldabiou, przedsiębiorcy, który chce uczynić z miasteczka Lavilledieu ośrodek produkcji jedwabiu. Aby zdobyć jaja jedwabników, Hervé wyrusza do Japonii. W czasie podróży poznaje piękną gejszę. Chociaż nie zamienił z nią ani słowa, nie może o niej zapomnieć. Hervé zaczyna regularnie odwiedzać Japonię. Każda wyprawa coraz bardziej go unieszczęśliwia z powodu rozdarcia między miłością do żony a pragnieniem poznania tajemniczej Japonki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-17 11:42:15

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zamrożone marzenie, Poznaj moich Spartan, Zakochana na zabój)

z jakiego filmu jest zdjęcie z 3 strony?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-17 14:45:06

zakochana na zabój

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1