Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Żądza śmierci, Spotkanie rodzinne, Loosies)

21 Maja 2013

Zobacz, co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór!

Loosies

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2449

Mariusz opowiada Michałowi o rozmowie z przypadkowo spotkanym mężczyzną, który twierdził, że Kinga pracowała jako call girl. Chojnicki nie zaprzecza i radzi porozmawiać z kobietą. Jacek i Agata otrzymują korzystną ofertę zakupu wynajmowanego obecnie mieszkania. Tymczasem Ola postanawia oświadczyć się Rafałowi i szuka pomysłu na prezent zaręczynowy. Norbert spędza z Kamilą miłe popołudnie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 947

Kasia zwierza się Dianie, że odżywa jej uczucie do Ksawerego. Dziewczyna broni się przed nim, ponieważ boi się kolejnego rozstania. Mimo to postanawia towarzyszyć Rybińskiemu w drodze do Królewca. Na kolejnym castingu w agencji Izoldy Zuza poznaje Ksenię, zmanierowaną gwiazdę reklam. Dziewczyna mówi jej, że jeśli chce osiągnąć sukces w branży, musi przejść na drastyczną dietę. W szkole Anna próbuje walczyć z łamaniem zakazu używania telefonów komórkowych podczas lekcji. Chce rekwirować aparaty.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 994

Małgosia ukrywa przed Tomkiem problemy finansowe. Kaleta, u którego wzięła "chwilówkę", nęka ją telefonami. Chodakowska prosi Martę o pożyczkę. Próbuje wziąć kolejną zaliczkę od Korcza. Sprzedaje naszyjnik otrzymany od Michała. Łagoda robi wszystko, by podbić serce byłej żony. Grzegorz postanawia wyjechać, zostawia firmę pod opieką syna. Ten umawia się z Agnieszką. Kasia ma nowego adoratora - Krystiana. Dziewczyna zgadza się z nim spotkać. Nie wie, że jest on synem bandyty, który latami ją terroryzował. Rogowski kontaktuje się z Teresą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-21 21:36:11

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Żądza śmierci, Spotkanie rodzinne, Loosies)

ermail.pl/link/CmVT7N27YJCaATjTAAAYXNJ2VXaVJjYm ZACZNIJ ZARABIAĆ OGLĄDAJĄC REKLAMY !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1