Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Z ust do ust, Siostry, Dobry doktor)

15 Sierpnia 2013

Przedstawiamy najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Z ust do ust

Polsat Film, 19:00, Sześć żon i jeden pogrzeb, komedia

Barbara Lefay chciałaby być przykładną córką. Ojciec nie ułatwia jej sprawy. Dziewczynie ciężko przejść do porządku dziennego nad licznymi romansami Henry`ego. Kiedy mężczyzna ginie podczas skoku ze spadochronem, Barbara postanawia wyprawić mu wspaniały pogrzeb. Nie zdaje sobie spawy, jak trudne może być to zadanie. W domu zmarłego pojawia się jego pięć byłych żon i obecna. Każda z nich ma własną koncepcję pochówku.

TVN, 20:00, Z ust do ust, komedia

Życie Sary nie napawa jej optymizmem. Pracuje wprawdzie w redakcji New York Timesa, ale pisanie nekrologów trudno nazwać robieniem kariery. Ma narzeczonego, z którym planuje ślub, jednak nie jest do końca przekonana o słuszności decyzji. Na przyjęciu weselnym młodszej siostry jej babka opowiada historię sprzed lat, kiedy to ona i nieżyjąca już matka Sary kochały się w tym samym mężczyźnie. Dziewczyna łączy elementy tej układanki i dochodzi do wniosku, że obie kobiety były pierwowzorami bohaterek filmu `Absolwent` z 1967 roku.

Polsat, 20:00, Siostry, komediodramat

Maggie i Rose są siostrami. Pierwsza - zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i niczym się nie przejmuje. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani mieszkania. Druga walczy z nadwagą, unika imprez, a wolny czas spędza samotnie. Ambitna i pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do siostry, lecz ta, po kolejnej awanturze, wyrzuca ją z domu. Dziewczyna wyjeżdża do babci, na Florydę. Jej przybycie wprowadza poruszenie w życie starszej pani. Tymczasem Rose postanawia zmienić swoje otoczenie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz