Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (X-men, Legalna blondynka, E=mc2)

24 Czerwca 2013

Przedstawiamy propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

Legalna blondynka

FilmBox Extra, 19:30, George i Fanchette, dramat obyczajowy

Historia George, pisarki, która opiekuje się analfabetką Fanchette. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w świat słów.

Polsat, 20:00, X-Men, film SF

X-Meni to żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie. Jedną z mutantek jest nastoletnia Rogue, która potrafi wcielać się w tego, kogo dotknie. Rogue i Wolverine, samotnik o stalowych pazurach i umiejętności regeneracji, trafiają do szkoły dla mutantów prowadzonej przez profesora Charlesa Xaviera. Ten uczy ich, jak wykorzystywać moc dla dobra ludzkości. Profesor wie, że pewnego dnia on i jego uczniowie będą musieli stawić czoła oddziałom Magneto, X-Mena, który jest przekonany, że mutanci powinni przejąć władzę nad światem.

CANAL+ Film, 20:00, Wbrew pozorom, film kryminalny

W życiu Allison Brown wszystko układa się znakomicie - dziewczyna jest w szczęśliwym związku z Zachem, uzyskuje licencję pośrednika obrotu nieruchomościami. Pasmo powodzenia zostaje przerwane, gdy podczas włamania do domu intruz zabija Zacha. W szoku Allison nie widziała twarzy mordercy na tyle wyraźnie, by nie mieć wątpliwości podczas identyfikacji. Dziewczyna próbuje wrócić do normalnego życia, lecz twarze przechodniów przypominają jej zabójcę. Gdy wydaje się, że udało jej się przezwyciężyć traumę, koszmar nagle powraca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz