Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wyjazd integracyjny, Zaginiona, Kocham cię Beth Cooper)

29 Maja 2013

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

Kocham cię, Beth Cooper

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2454

Arkadiusz wraz z byłą żoną odwiedzają córkę w ośrodku. Żona nalega, by udawali przed dziewczyną szczęśliwą rodzinę i nie zdradzali, że są już po rozwodzie. Popołudniem Arkadiusz odwiedza Grażynkę, dziękując za miły wieczór. Oświadcza też, iż wkrótce się wyprowadza. Po skończonym seansie w kinie Kamila i Norbert planują spędzić wieczór w mieszkaniu chłopaka. Kontrolerzy z inspekcji sanitarnej niespodziewanie zjawiają się w El-Medzie.

TVP 2 ,20:05, Barwy Szczęścia, odc. 953

Podczas pobytu żony w szpitalu Krzysztof musi zająć się córką. Ola błaga Magdę, by nie zabierała jej ojca. Magda postanawia wyjechać do Instytutu Szczęścia, poleconego przez Jarka z ośrodka terapeutycznego. W Biomerze ma odbyć się kontrola w związku z nieścisłościami w sprawozdaniach z badań. Warecki jest wściekły. Jest pewny, że Władek doniósł na firmę. Chowański dowiaduje się, że Marta nalegała na powrót Pauliny do pracy. Dzwoni do Roberta. Informuje go, że przestaje wtrącać się w sprawy ich małżeństwa. Marta spotyka się z Renatą.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 526

Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, by towarzyszyła mu w charakterze asystentki. Consalida przyjmuje wyzwanie. Po obejrzeniu wyników badań Włodka Przemek zamierza odesłać go do szpitala neurochirurgicznego. Elżbieta pyta lekarzy, czy po operacji mąż będzie sprawny seksualnie. W pokoju lekarskim Adam zaczyna całować Dorotę. Po chwili dostaje pięścią w twarz. Paula zjawia się w szpitalu. Twierdzi, że została pobita przez ojca. Piotr podejrzewa, że kłamie, by wykorzystać Hanę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-29 07:51:04

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wyjazd integracyjny, Zaginiona, Kocham cię Beth Cooper)

wyjazd integracyjny dałam radę obejrzeć do połowy. nigdy nie widziałam gorszego chłamu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-29 10:27:02

najgorszy film jaki widziałam! nie polecam!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1