Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wszystko co kocham, Sposób na blondynkę, Egzamin dojrzałości)

22 Maja 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Wszystko, co kocham

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2450

Jacek postanawia wykorzystać intratną ofertę kupna mieszkania, ale Agata jest sceptyczna i proponuje przeprowadzić ekspertyzę budynku. Kamila z entuzjazmem opowiada Bożence o spotkaniu z Norbertem. Widząc zaangażowanie przyjaciółki, Lubiczówna niepokoi się o jej związek z Błażejem. Barbara zwierza się Rafalskiemu z problemów. Rodzina Pedra uniemożliwiła jej spotkanie z synem i przysparza wielu kłopotów. Rafalski proponuje usługi detektywa Sawickiego. Kinga opowiada Mariuszowi o przeszłości. Ola oświadcza się Rafałowi.

TVP 2 ,20:05, Barwy Szczęścia, odc. 948

Chowański informuje Roberta, że wie o jego romansie z Pauliną. Każe mu jak najszybciej zakończyć znajomość z dziewczyną i zwolnić ją - w przeciwnym wypadku powie o wszystkim Marcie. Bartek i Asia wybierają się na randkę. Gdy Asia wstępuje po chłopaka, Waleria zasypuje ją pytaniami. Dziewczyna jest zła na Bartka, że nie uprzedził jej o obecności w domu jego mamy. Hubert angażuje się w prowadzenie firmy sprzątającej. Mimo wcześniejszej obietnicy nie znajduje czasu na koncert z Tiną. Olgierd, ojciec Klary, zjawia się w jej mieszkaniu.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 525

Przemek angażuje Olę do pomocy przy reanimacji. Udaje im się uratować Maćka, lecz nadal nie wiedzą, co jest przyczyną jego stanu. Ola dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. Odkrywa, że został ukąszony przez pająka. Przemek jest zmartwiony, że nie zdążą zdobyć surowicy. Mimo że wytrącony z równowagi tajemniczym telefonem Adam nie może skupić się w trakcie operacji, nie pozwala Wiktorii przejąć inicjatywy. Falkowicz daje Wandzie kolejną dawkę leku. Paula jest arogancka w stosunku do Hany. Piotr słyszy ich rozmowę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-22 18:13:51

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wszystko co kocham, Sposób na blondynkę, Egzamin dojrzałości)

ermail.pl/link/CmVT7N27YJCaATjTAAAYXNJ2VXaVJjYm ZACZNIJ ZARABIAĆ OGLĄDAJĄC REKLAMY !Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mycha
(Ocena: 5)
2013-05-22 17:19:06

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wszystko co kocham, Sposób na blondynkę, Egzamin dojrzałości)

Wszystko co kocham

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1