Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Vincent chce nad morze, Cena prawdy, Dziennik cwaniaczka III)

28 Października 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!

cena prawdy

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2488

Feliks jest przekonany, że Wacek jest jego synem. Nie zamierza potwierdzać ojcostwa badaniami DNA. Mężczyzna dzieli się z szefową nową informacją. Zdenerwowana Bogna szykuje się do zdania mieszkania. Leszek i Agata odwiedzają gabinet Marczyńskiego. Grzechu robi im zdjęcie i pokazuje Bognie. Krzysztof dostaje potwierdzenie, że może zawrzeć związek małżeński.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1812

Wojtek jest w szoku, spotykając Żanetę na zawodach. Tym bardziej złości go fakt, że startuje ona z Nikitą. Robi żonie awanturę i każe jej wracać do domu. Igor nie zamierza pisać sprostowania, którego oczekuje jeden z członków zarządu gazety. Jeden z dziennikarzy proponuje Nowakowi kolejny kontrowersyjny temat. Zuza i Kamil otrzymują propozycję adopcji ośmioletniej dziewczynki. Dziecko jest poważnie chore.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 996

Hubert i Klara spotykają się z prawnikiem. Okazuje się, że Olgierd ma dowody na to, że jest niezdolny do pracy. Ma duże szanse, by sąd przyznał mu alimenty. Klara jest załamana. Hubert spotyka się z ojcem dziewczyny. Dochodzi do rękoczynów. Marta nie może znaleźć opieki dla Ewy, jest zmuszona zabrać córkę do pracy. Piotr informuje Martę, że Iga zaczęła rodzić. Bartek próbuje przygotować Walerię na spotkanie z rodzicami Asi. Prosi mamę, by uważała na swoje zachowanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz