Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Turysta, Lincz, Kobieta w czerni)

29 Kwietnia 2013

Oto co proponują wybrane stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór:

Turysta

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2438

Ola ma wyrzuty sumienia, że udaremniła Norbertowi wyjazd na stypendium. Wspólnie z Rafałem zastanawiają się, czy po rozmowie z profesorem Norbert podejmie terapię. Surmaczowa planuje zgłosić Tropka do konkursu piękności dla psów. Rozczarowuje się, gdy się dowiaduje, że piesek nie ma rodowodu. Kinga zwierza się Mariuszowi, że wkrótce straci pracę, ponieważ księgowa, którą zastępowała, wraca do firmy. Po długim czasie przebywania w śpiączce córka Arkadiusza wreszcie daje oznaki życia.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.931

Hubert odkrywa, że pracownice Marii przeszły do konkurencji. Postanawia przejąć zarządzanie firmą, rozpoczyna rekrutację pracowników. Marta jest wściekła na Paulinę, która bez jej wiedzy przeredagowała artykuł Elżbiety. Robi dziewczynie wymówki. Paulina żali się Robertowi, że podpadła szefowej. Mężczyzna bagatelizuje zajście. Kasia i Ksawery jadą na wizytę do Centrum Onkologii. Wygląda na to, że chłopak się poddał - nie chce walczyć z chorobą. Kasia próbuje zmobilizować go do podjęcia leczenia.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc.987

Chodakowscy dogadują się z coraz większym trudem. Tomek przyjmuje od brata dodatkowe zlecenie, by zarobić na remont mieszkania i uszczęśliwić Małgosię. Marcin wciąż waha się, czy powiedzieć ojcu prawdę o Weronice. Przed domem na Deszczowej Kinga i Magda poznają przystojnego mężczyznę. Robert Lubiński jest sąsiadem Zduńskich. Irek wychodzi z więzienia, jest przygnębiony brakiem mieszkania i pracy. Przyjaciele organizują dla niego przyjęcie powitalne. Michał prosi Gosię, by dotrzymała mu towarzystwa podczas kolacji biznesowej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-29 11:52:50

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Turysta, Lincz, Kobieta w czerni)

Turysta- polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-29 12:07:53

A ja nie polecam, przewidywalny i nudny, Jolie gra tragicznie jedynie wygląda, więc jak ktoś chce popodziwiać to może się nie będzie nudzić, do tego nawet Depp zagrał słabo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-29 11:12:49

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Turysta, Lincz, Kobieta w czerni)

pierwsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1