Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Transformers: zemsta upadłych, Teściowie, Katyń)

13 Września 2013

Nie masz planów na piątkowy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

Katyń

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 965

Kasia rodzi synka. Ksawery jest bardzo osłabiony, dlatego nie może odwiedzić jej w szpitalu. Róża martwi się, że Jaworski sprowadzi na nią kłopoty. On uważa, że z powodu klubokawiarni po osiedlu kręcą się hałaśliwi młodzi ludzie. Wspólne przyrządzanie posiłku sprawia, że Daniel i Justyna zbliżają się do siebie. Bogdan i Jerzy szukają sposobu na zatrzymanie Magdy w Zakrzewiu. Wpadają na pomysł, by zaangażować w to Alicję. Magda jest zła, że wtrącają się w jej życie.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 107, 108

Natalia i Ludwik rozmawiają z Kubą i Kacprem przez Internet. Okazuje się, że chłopcy przeżyli na obozie kilka ciekawych przygód. Natalia chce jak najszybciej sprowadzić synów do domu, ale zmienia zdanie, gdy okazuje się, że jedyne, za czym chłopcy tęsknią, jest kieszonkowe. Tomek ma pierwszy raz głosować w wyborach. Wspólnie z Maćkiem i Bolem zastanawiają się, czy ma to jakikolwiek sens. Zosia namawia Ludwika i Natalię do głosowania. Maria i Marek zapraszają Boskich na wyścigi konne. Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu. Zosia i Janek odwiedzają Kacpra. Dziewczyna próbuje wzbudzić w nim zazdrość. W rodzinie wybucha kłótnia o to, jaki film obejrzeć. Natalia przez przypadek słyszy, że Bolo zachwala jej wygląd. Czuje się niezręcznie, gdy zostaje z kolegą syna sam na sam. Ludwik próbuje zrobić wiatrak dla Kacpra. Natalia mu przeszkadza.

TVN, 20:00, Transformers: zemsta upadłych, film SF

Druga część światowego przeboju Michaela Baya o międzygalaktycznej wojnie robotów zmieniających kształty. Po zwycięskiej bitwie z deceptikonami zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im autoboty wspólnie pilnują porządku. Mimo iż Sam Witwicky przyczynił się do ocalenia świata, pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college`u. Niestety deceptikony przywracają do życia przywódcę, Megatrona, i kolejny raz przygotowują się do inwazji na Ziemię. Sam wpada na trop tajemnicy pochodzenia pierwszych transformersów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz