Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Thor, Starsza pani musi zniknąć, Parias)

20 Września 2013

Przedstawiamy propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na piątkowy wieczór.

Thor

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 970

Waldemar i Alina są zrozpaczeni po śmierci Ksawerego. Marczakowie i Kasia wspierają ich w trudnych chwilach. Po pogrzebie Waldemar informuje Kasię, że chce się z nią porozmawiać o testamencie. Zuza bierze udział w castingu. Jest załamana, gdy Izolda wytyka jej, że znów przytyła. Ksenia daje Zuzie tabletki na odchudzanie. Krzysztof, Magda i Ola wspólnie spędzają popołudnie. Redykowi bardzo zależy, by córka polubiła jego kochankę.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 109, 110

Kacper opowiada rodzicom o nowym nauczycielu. Tomek wyprowadza się. Ludwik planuje, jak urządzić wolny pokój. Kacper i Kuba kłócą się, który z nich ma ładniejsze ubrania. Natalia przychodzi z pracy zdenerwowana, bo w pralni zniszczono jej ulubiony płaszcz. Kacper i Zosia wymyślają sprytny sposób na odrabianie lekcji. Kuba jedzie na działkę do nowej dziewczyny. Podczas gdy Kacper wychodzi na imprezę, Tomek rozmawia z rodzicami o wychowaniu i dyscyplinie. Tomek wyprowadza się z domu, ale przynosi Natalii rzeczy do prania i przychodzi na obiady. Zabrał lodówkę z piwnicy i półkę z pokoju. Kacper ma aparat ortodontyczny. Sepleni, dlatego nie chce z nikim rozmawiać. Marysia i Natalia rozmawiają o nowej dziewczynie Kuby, Paulinie. Okazuje się, że Kuba dostał 2+ za pracę domową. Napisał wypracowanie z błędami, na wymiętej kartce. Jednocześnie zrobił zadanie za Paulinę, która dostała 5+. Kacper i Antek robią sobie zdjęcia telefonem komórkowym. Pliki trafiają do Internetu.

TVN, 20:00, Thor, film przygodowy

Ekranizacja komiksu Marvela. Nordycki bóg Thor zostaje wygnany z Asgardu przez ojca, Odyna. Ma żyć jako śmiertelnik, by nauczyć się pokory. Źródło jego mocy - potężny młot Mjöllnir - zostaje mu odebrane. Podczas życia na wygnaniu Thor dowiaduje się dzięki ukochanej Jane, co naprawdę znaczy być człowiekiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-09-20 19:30:46

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Thor, Starsza pani musi zniknąć, Parias)

hh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1